Single father

4
25.12.19 19:59

Single father

Zdravim, jsem pomerne mlady student, a posledni dobou hodne premyslim o detech, ne ze bych je chtel ted hned, az dyl, kdy budu mit praci se stabilnim platem a byl celkove zajisteny, ale nemam vubec zadne stesti ve stazich, nebo se vubec do nejakeho dostat, a vzdy me spise zajimala role single otce, jenze z laickeho hlediska mi pride nemozne abych si mohl obstarat vlastni dite bez zeny. Zeny maji v tomhle vyhodu ze se muzou nechat umele oplodnit, a tak by me zajimalo jestli je nejaka sluzba co tohle dokaze nejakym zpusobem poskytnout, na internetu jsem zatim nic nenasel.
Dekuji… Nevim kam jinam napsat
Pardon jestli to nekoho urazi

Příspěvek upraven 25.12.19 v 20:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20894
25.12.19 20:01
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15997
25.12.19 20:02
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25945
25.12.19 20:02

Služba? 8o dítě není rohlik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
25.12.19 20:03

Co je tohle za fantasmagorii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.12.19 20:08
@pikola píše:
Služba? 8o dítě není rohlik.

To ze se zena necha umele oplodnit JE sluzba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30291
25.12.19 20:09
@Tom23 píše:
Zdravim, jsem pomerne mlady student, a posledni dobou hodne premyslim o detech, ne ze bych je chtel ted hned, az dyl, kdy budu mit praci se stabilnim platem a byl celkove zajisteny, ale nemam vubec zadne stesti ve stazich, nebo se vubec do nejakeho dostat, a vzdy me spise zajimala role single otce, jenze z laickeho hlediska mi pride nemozne abych si mohl obstarat vlastni dite bez zeny. Zeny maji v tomhle vyhodu ze se muzou nechat umele oplodnit, a tak by me zajimalo jestli je nejaka sluzba co tohle dokaze nejakym zpusobem poskytnout, na internetu jsem zatim nic nenasel.
Pardon jestli to nekoho uraziPříspěvek upraven 25.12.19 v 20:06

Tak jsou náhradní „matky“, co pronajímají dělohu. Myslím, že Ronaldo to má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.12.19 20:09
@warita píše:
Co je tohle za fantasmagorii?

Proc muz nemuze mit sam dite ale zena ano, hlavne ze tu vsichni zvani o pohlavni vyvazenosti ale tohle je fantasmagorie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.12.19 20:12
@Russet píše:
Tak jsou náhradní „matky“, co pronajímají dělohu. Myslím, že Ronaldo to má.

Dekuji mockrat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20894
25.12.19 20:12

@Tom23 mhm, ale služba pro pár, ne pro ženu samotnou, v ČR pouze pro pár

• no ale jinak, možnost máš, ale asi to nebude nic pro tebe, a je to nezákonné, až budeš hodně a hodně vydělávat, můžeš si dítě „koupit“ - a zaonačit to jako přímou adopcí - ale jak píšu, je to nezákonné

anebo tady máme ještě jednu šílenou možnost, je tu čerstvá diskuse, nějaký ženatý blázen ve věku cca 36 let a s bezdětnou starší manželkou zbouchl 14letou holku a teď by rád to dítě získal do své péče :poblion: :poblion:
samé možnosti pro veeelmi silné žaludky :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20894
25.12.19 20:14
@Russet píše:
Tak jsou náhradní „matky“, co pronajímají dělohu. Myslím, že Ronaldo to má.
@Tom23 píše:
Dekuji mockrat :srdce:

no tak až budeš mít tolik peněz co Ronaldo, s chutí do toho :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12007
25.12.19 20:14
@Tom23 píše:
Proc muz nemuze mit sam dite ale zena ano, hlavne ze tu vsichni zvani o pohlavni vyvazenosti ale tohle je fantasmagorie?

No tak se asi bude s s nějakou ženou muset domluvit. Nebo jak si to představuješ? Ty dítě neodnosis a neporodis.
Já doufám, že do toho nikdo nepůjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53000
25.12.19 20:15

@Tom23 není to sobecké chtít dítě a vědět že nebude mít mámu? Máš času dost a jistě potkáš k sobě takovou s kterou rád založíš rodinu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20509
25.12.19 20:29
@Tom23 píše:

ale jo tak zařídit by to šlo, ale počítáš s tím že budeš brát pár korun? to budeš muset být sakra dobře zajištěný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
25.12.19 20:32
@Tom23 píše:
Pardon jestli to nekoho uraziPříspěvek upraven 25.12.19 v 20:06

Jsi homosexuál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat