Kdo berete Singulair?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zancaa
Kecalka 288 příspěvků 30.09.14 15:09
Singulair kdo berete

Maminky dá se při Bronchovaxu + singulairu brát i např. robitusin junior? syn má 6let a trápí nás už 3týdny kašel, ale takový jakoby ho jen něco škrábalo v krku, ale hleny to nejsou.

Reakce:
Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 30.09.14 15:13

Proč ne. i když s tímhle nemám zkušenosti.. nám zabírá Kaloba.

nicméně, jesti bere singulair, co se spíš poradit s dr., co mu ho předepsal? (protože tohle by mohlo i odpovídat zhoršení astmatu.. )??

zancaa
Kecalka 288 příspěvků 30.09.14 15:18

On právě nemá astma, kašlal vždy bez příčin po plicních chlamydiích, ale tohle bylo jediné co mu zabralo.

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 30.09.14 17:09

@zancaa - jsme na Singulairu + Ketotifenu + občas na ecosalu - při dráždivém kašli dávám levopront (je bez předpisu)

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 30.09.14 20:36
@zancaa píše:
On právě nemá astma, kašlal vždy bez příčin po plicních chlamydiích, ale tohle bylo jediné co mu zabralo.

no každopádně, já bych konzultovala dr., který vám ten singulair předepsal..

Ale v zásadě, levopront jsme taky dávali.. taky sinecod, kalobu, tohle všechno v pohodě kombinujeme se singulairem..
(jen ten robitusin já neznám..)

Jinak od doby, co máme inhalátor, strmě nám klesla spotřeba léků na kašel.. pořizovací cena dobrého je momentálně 1800 a kolik jsem ušetřila na levoprontech apod. za dva roky,, ani nemluvím..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >