Šířka korbičky u Jane Slalom s adaptéry

2133
7.6.06 12:32

Šířka korbičky u Jane Slalom s adaptéry

Ahoj,
mám možnost koupit nový Jané Slalom s hlubokou korbou z kol. 2004/5 - tj. s adaptéry v super barvě (v nové kolekci si prostě nevyberu :-() a chtěla bych se zeptat, jestli to zúžení korbičky kvůli adaptérům bylo hodně znát. Mimi se narodí v listopadu, takže přes největší zimu bude malinké (doufám :-)). Vím, že bezadaptérová korba je o dost širší.
Jaké jsou vaše zkušenosti? Díky moc, Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

538
7.6.06 12:49

Ahojky.
Zatím s Jane korbou zkušenost nemám, budu mít až v sobotu tu bezadaptérovou korbu.
Ale poradit můžu, na Aniku jsem měla X-Landra a ten má korbu s adaptéra jako Quinny. Je fakt v místě adaptérů uzoučká. Ale malá se narodila 2. prosince a bylo to O.K. Maličká se vešla v pohodě i se dvěma fusaky. Jak rostla, oteplovalo se (letos by to asi bylo horší:-)) a vrstvy mizely.
Takže já bych se toho s listopadovým miminkem vůbec nebála… a co se Jane týče, doporučuju, doporučuju, doporučuju:-)
Albi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
7.6.06 12:58

Jané je SUPER kočárek, máme kolekci podzim 2005 s integrovanými adaptéry. Má fakt spoustu drobných vychytávek - odepínací korbičku od madla na přenášení - perfektní věc, síťku proti hmyzu, polohování, větrací otvory uzaviratelné, síťování v korbičce pro parné léto (jestli ještě nějaké bude)… jo a korbička se dá doma také využít pro kolébání (dole je takový podstavec do kolébky) ..no super

Právě jsem ho změřila, zúžení je fakt děsně mírné a plocha pro ležení 36×75 cm. Je to úplně stejné jako vkládací tašky do kombinovaných kočárků, měli jsme ho na první tak mohu posoudit. Teď - 2,5m už nám ale korba začíná být úzká :-( a na délku to taky není moc - Tomášek má asi 64cm a o moc delší to není. Já bych ho ale stejně neměnila, jsem s ním naprosto spokojená :-)))

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
7.6.06 12:58

Albi,
díky, uvidíme, jestli ten kočár zítra ještě bude…v obchodě mají poslední dva ks :-) a Petr má čas až zítra odpoledne :-(.
Ale taky si říkám, že vzhledem ke stáří mimi by to mělo být OK. Navíc je to fakt moc hezká barva…
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
7.6.06 13:05

Sylvah: Teď jsem si všimla, že pravděpodobně myslíš tu korbu s adaptéry mimo??? Asi si budu muset přesednout, nějak mi to dneska asi nemyslí…no jo, to jsou ty vykojený mozky :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
7.6.06 19:11

Sendy,
v pohodě :-), to je náš úděl.
Každopádně jsme to teď s manželem v obchodě zhodnotili tak, že mimčo bude malinký, tudíž to stačí, máme zaplacenou zálohu, a já klid, že už se nemusím starat.
Myslím, že to mimčo bude muset zvládnout, ale je fakt, že když vidím některé vložné tašky, tak tam toho místa taky není moc.
Díky za odpověď.
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama