Šití - brigáda :-)

149
26.11.19 13:39

Šití - brigáda :-)

Ahoj, hledám dobrou duši, která má šikovné ručičky a ráda se věnuje šití a ruční práce ji nejsou cizí :-)
Mám v plánu od ledna 2020 otevřít dětsky eshop s dětským zbožím ( hajánky, hnízdečka, dečky apod.) a hledám někoho kdo by mi s tím rád pomohl, sama všechno neušiju ideálně Jižní Čechy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
960
26.11.19 13:48

Šiju, šiju, ale bohužel bydlím na Moravě, svou část výrobků mám ve fotoalbu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32784
26.11.19 13:51

Taky šiju, berounsko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
26.11.19 13:59

Taky šiju, ale na Moravě. Začínám teď něco sveho a musím říct, že by mě docela zajímalo, jak to máš vymyšlený. To teprve chces začít hledat někoho, kdo ti vyrobí zboží, přitom už za mesic a něco otevřít? Víš jistě, že ti to bude šlapat, abys měla z čeho paní platit? Já jsem uvažovala o tom stejném, ale nakonec jsem se rozhodla, že začnu úplně sama a někoho si poridim až ve chvíli, kdyby se to rozjelo. Právě z výše uvedených důvodů. Tak buď se ti to už rozjelo, nebo máš obrovskou odvahu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
26.11.19 14:01
@chaela píše:
Taky šiju, ale na Moravě. Začínám teď něco sveho a musím říct, že by mě docela zajímalo, jak to máš vymyšlený. To teprve chces začít hledat někoho, kdo ti vyrobí zboží, přitom už za mesic a něco otevřít? Víš jistě, že ti to bude šlapat, abys měla z čeho paní platit? Já jsem uvažovala o tom stejném, ale nakonec jsem se rozhodla, že začnu úplně sama a někoho si poridim až ve chvíli, kdyby se to rozjelo. Právě z výše uvedených důvodů. Tak buď se ti to už rozjelo, nebo máš obrovskou odvahu…

Promyšlené a vymyšlené to samozřejmě mám, nejsem sebevrah :-)
Diky a hodně štěstí u tobě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
26.11.19 14:31
@uklidcb píše:
Ahoj, hledám dobrou duši, která má šikovné ručičky a ráda se věnuje šití a ruční práce ji nejsou cizí :-)
Mám v plánu od ledna 2020 otevřít dětsky eshop s dětským zbožím ( hajánky, hnízdečka, dečky apod.) a hledám někoho kdo by mi s tím rád pomohl, sama všechno neušiju ideálně Jižní Čechy

Zrovna jsem přidala pár nových fotek mého tvoření…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat