Skateboard v těhotenství

Anonymní
18.4.20 23:34

Skateboard v těhotenství

Ahoj holky chci se vás zeptat co si myslíte na jízdu na skateboardu v těhu? Jsem ve 3 měsíci a dnes jsme d přítelem byli jezdit samozřejmě né tak jak jsem zvykla ale pomalu a opatrně jen jsem si pak přečetla že se to nedoporučuje tak teď nevím jestli jen kvůli pádů nebo je i jiný důvod moc děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
133
18.4.20 23:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se vás zeptat co si myslíte na jízdu na skateboardu v těhu? Jsem ve 3 měsíci a dnes jsme d přítelem byli jezdit samozřejmě né tak jak jsem zvykla ale pomalu a opatrně jen jsem si pak přečetla že se to nedoporučuje tak teď nevím jestli jen kvůli pádů nebo je i jiný důvod moc děkuji za odpověď :srdce:

Já bych řekla hlavně kvůli pádu.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9700
19.4.20 00:01

Taky bych řekla, že kvůli nebezpečí pádu, otřesy. Já jsem v prvním trimestru u druhého těhotenství byla u kámošky na mega trampolíně. Bylo to super, tak jsem se druhý den pochlubila v poradně gynekoložce a dostala jsem pěkně vynadáno. Prej jak mě mohlo něco takového napadnout. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18507
19.4.20 00:11

Tak si nespadla ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 08:41

Určitě je tam riziko pádu a také otřesů v průběhu jízdy. Byla jsem v prvním těhotenství bruslit na ledě a vyloženě mi to nedělalo dobře, jak by led trochu hrbolatý a drncalo to. Ve druhém těhotenství jsem si říkala, jak mě vůbec mohlo napadnout jít bruslit.

• Citovat
  • Nahlásit
3096
19.4.20 12:02

Nejmenujes se Barča? :jazyk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie