Těhotenství 7 let po akutním císaři

Anonymní
18.4.20 20:31

Těhotenství 7 let po SC

Ahoj holky, jsem v 6. Měsíci těhotenství a je to 7 let od mého prvního porodu akutním císařem. Teď má miminko dost špatnou polohu a kdykoliv mě kopne, tak je to ostrá bolest přímo v oblasti, kde byl veden řez. K lékaři jdu až za pár dní, ale jsem zvědavá, jak jste to měly vy, tolik let po císaři, byl nějaký problém? Předpokládám, že se další sekci nevyhnu, když už teď to tak cítím. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9852
18.4.20 20:38

Ahoj, také sem měla těhu sedm let po první sekci, rozhodovalo se, jestli budu rodit normálně, ale vzhledem k tomu, že bylo miminko kp, tak sem rodila opět sekcí a ještě, že tak, syn byl zaklíněný v mých žebrech a sám by se ven nedostal, pokud by bylo miminko hlavičkou dolů asi bych zkusila běžný porod, ale sekce mi nevadila. Jiné obtíže jako s jizvou apod. sem neměla, hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22716
18.4.20 20:42

Otázkou je, jestli tě bolí opravdu jizva, nebo to jsou třeba vazy? Ty mě v prvním těhotenství po sekci (4r) bolely fakt hodně snad od nějakého 30tt a pak ještě celé šestinedělí. Každopádně bych se zmínila u dr., ale ten s tím stejně teď nic neudělá, jen může změřit tloušťku jizvy, přičemž ta se stejně ještě s rostoucí dělohou bude měnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62136
18.4.20 20:55

Ja rodila 5 let po cisari opet cisarem a problemy jsem s jizvou nemela zadne. Jen tvrdnuti beicha nonstop, stejne jako v prvnim tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2222
18.4.20 23:11

Ahoj, dceru máme narozenou v roce 2013 také akutním CS a teď jsem 30 tt. Malý je docela akční, ale to byla ona možná taky a já to necítila, protože placenta byla prý vepředu. Mně třeba bolívá už delší dobu podbřišek v oblasti jizvy, říkala jsem to paní Dr při 2. genetice, prý to může dělat problémy aj takto dlouho od porodu :nevim: Jinak vůbec nebyl žádný problém předtím, že by mně to bolelo. Tak jsem taky zvědavá do porodnice :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama