Abnormální menstruace, můžu být těhotná?

Anonymní
18.4.20 11:16

Abnormální menstruace, můžu být těhotná?

Dobrý den, děvčata, vím, že tu asi žádná není odborný doktor, ale mám takový problém a doufám, že by mi věděl někdo poradit… Takže, bolí mě v podbřišku, mám křeče jak při menstruaci a také se mi motá hlava. Menstruaci mívám pravidelnou, max bývá zpožděna o 1 den. Tento měsíc jsem měla menstruaci zpožděnou o týden, což je divné. Doufala jsem, že jsem konečně těhotná, udělala jsem si test a byl negativní a pak jsem menstruaci dostala, ale nebyla typická normálně mě je strašně zle a cítím menstruaci už třeba 10 dní predem a tento měsíc nic. Jen mě trošku pichalo v podbřišku ale nebyly to typické křeče, jen občas mě tam pichlo. To trvalo cca 5 dní a pak přišla menstruace která mě kupodivu snad poprvé v životě vůbec nebolela. Jen občas mě v břiše pichlo a byla i celkově jiná, nebyly tam ty „kousky“ ale byla to čistá krev. Světlejší než normálně a trvala i déle. Normálně ji mám 5 dní a teď jsem jí měla 8 dní a i ten 8. den jsem hodně slabě krvacela. Mám zvýšenou teplotu už od 15.3. (10.3.jsme se s přítelem milovali a měla jsem zrovna ovulaci a ne, koronavirus nemám, na ten jsem byla už testovaná.) moje normální tělesná teplota je 36,0 - 36,5 a od 30.3.mam teplotu pravidelně nad 37. Jenže divné je to, že normálně při teplotě už 37 je mi hrozně zle a umiram pomalu :D a teď mám přes 37 a necítím to, nic mě nebolí. Menstruace mi před 2 dny skončila, tak jsem myslela, že po ní vše odezní, ale ne. Dnes mám teplotu opět vysokou. Břicho mě stále píchá a motá se mi strašně hlava. Včera k večeru mi bylo i na zvracení. Nemám divné chutě spíš naopak. Nemám vůbec chuť k jídlu a jsem taková ospalá. Test jsem si dělala a přijde mi, že je tam strašně slabá druhá čárka. K doktoru se mi vzhledem k situaci moc nechce. Myslíte, že bych těhotná být mohla? Měl to někdo podobné? Omlouvám se, zda to zní zmatene, snad jsem to napsala srozumitelně. Předem moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.4.20 11:22

Oprava

Omlouvám se za chybu, od 15.3.mam tu teplotu zvýšenou ne od 30.3. Od 15.3.si ji měřím pravidelně a vždy byla nad 37.toho 30.3.byla dokonce 38,1.

• Citovat
  • Nahlásit
10405
18.4.20 11:31

Jestli si měla ovulaci 10.3.tak by teď na ultrazvuku bylo embryo se srdeční akci a test bys měla pozitivní ihned po namoceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 11:35

@karkarka ja si to myslela. Takže spíš mám asi nějaký problém. Za miminko bychom byli rádi a nechci vypadat jak ty hysterky, co vidí těhotenství za každým prdem :lol:. Jen tohle bylo něco, co neznám, je mi divně, tak mě to trošku vyděsilo a pak jsem začala doufat, že se třeba zadarilo. :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat