Mám ještě naději?

Anonymní
18.4.20 06:57

Naděj pro mě

Dobrý den,
Má někdo prosím zkušenosti s tím, že by na začátku těhotenství měl problémy, které vypadají jako probíhající potrat, ale přesto p těhotenství vydrželo. V prosinci jsem měla samovolny potrat. Teď čekáme další dítě do nedávná všechno bez problémů, ale dva dny špínim a začínám mít velké bolesti břicha. Už beru Utrogestan, Acidum folicum magnosolv a ve čtvrtek mě čeká vyšetření štítné žlázy. Nechci se stresovat, ale potratit dvakrát za sebou si vůbec nedokážu představit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10412
18.4.20 07:23

Ve kterém týdnu jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 07:26

Já osobně ne, ale kamarádka krvácela snad celý první trimestr, několikrát byla na pohotovosti protože to vypadalo už jako konečná, a přesto donosila a porodila zdravé mimčo. Taky měla prášky na udržení a musela jenom ležet.
V kolikatym tt jsi? Pokud máš strach, zajeď raději na pohotovost ať zkontrolují jestli je vše v pořádku. Špinění nemusí nic znamenat, a břicho taky často bolí, ale nemělo by bolet moc… Přeji ti hodně štěstí, drž se :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 07:31

Jsem v 7+3 minulé jsem potratila v 11+2.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 07:59
@Anonymní píše:
Jsem v 7+3 minulé jsem potratila v 11+2.

Já bych pro jistotu zajela na pohotovost, už kvůli tomu předchozímu potratu. Jinak se snaž nic nedělat a jen lež

• Citovat
  • Nahlásit
22265
18.4.20 08:04
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Má někdo prosím zkušenosti s tím, že by na začátku těhotenství měl problémy, které vypadají jako probíhající potrat, ale přesto p těhotenství vydrželo. V prosinci jsem měla samovolny potrat. Teď čekáme další dítě do nedávná všechno bez problémů, ale dva dny špínim a začínám mít velké bolesti břicha. Už beru Utrogestan, Acidum folicum magnosolv a ve čtvrtek mě čeká vyšetření štítné žlázy. Nechci se stresovat, ale potratit dvakrát za sebou si vůbec nedokážu představit.

V 8 tt…to bych na pohotovost sjela. Pokud je to špatně, bude to jasně vidět a nemá smysl brat utrogestan a bránit tomu..lepší odejít samo. A pokud je plod v pořádku, můze to byt hematom..cokoli, je dobré to zkontrolovat. Držím palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 08:47

Nechci být negativní, ale potratila jsem třikrát a jakékoli zakrvácení bylo vždycky průšvih. Radši bych sjela na pohotovost, ať víš, na čem jsi, držím palce, ať to má šťastný konec. A pokud ne, nech si určitě udělat veškerá vyšetření, hlavně štitnou, hematologii a imunitu :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
10412
18.4.20 09:30

Zajela bych na pohotovost. Buď to bude v pořádku a ty budeš mít klid, nebo ne a není nutné to zbytečné udržovat léky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
18.4.20 10:18

Taky bych sjela na tu pohotovost. Už jen pro svůj klid. Navíc bolesti břicha jako u menzesu jsou hlavně v 1. trimestru úplně normální a špinění taky není nic divného… Až krváceni vyloženě červenou krvi není úplně v pořádku, ale často to taky neznamená potrat. Švagrová krvácela hodně. Ležela i v nemocnici, pak doma musela jenom ležet, obědy a svačiny ji nosila mamka. A nakonec donosila zdravého chlapečka..Já byla taky na pohotovosti v prvním tehotenstvi, taky jsem krvácela trochu a vyděsilo mě to. Bylo to ale po sexu, pak jsem už věděla, že je to běžné…Nakonec jsem v klidu donosila :).. Držím palce, ať je všechno v pořádku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 11:41

Zakladatelka

Mám doma Angel sounds pořád slyším srdeční ozvi, manžel mi zajet do lékárny pro jód. To mi u prvního těhotenství se synem chybělo(měla jsem snížené funkce štítné žlázy) ve čtvrtek mám u svého gynekologa domluvené testy na štítnou žlázu a kontrola UTZ. Bohužel u prvního potratu mě pohotovost vůbec nepomohl podívali se na plod a poslali domů s tím že srdeční funkce tam je a dal to neřešili. Mám nového gynekologa ten mě aspoň bere mě vážně a snaží se najít v čas problém. Je mi jasné že pokusím příroda to takhle chce potratim tak či tak. Spíš mi jde otom zda je možné donosit zdravé dítě i přesto že od začátku člověk bojuje o udržení těhotenstvím. Já jsem připravena j na možnost že Holt potratim i po druhé.

• Citovat
  • Nahlásit
22265
18.4.20 11:46
@Anonymní píše:
Mám doma Angel sounds pořád slyším srdeční ozvi, manžel mi zajet do lékárny pro jód. To mi u prvního těhotenství se synem chybělo(měla jsem snížené funkce štítné žlázy) ve čtvrtek mám u svého gynekologa domluvené testy na štítnou žlázu a kontrola UTZ. Bohužel u prvního potratu mě pohotovost vůbec nepomohl podívali se na plod a poslali domů s tím že srdeční funkce tam je a dal to neřešili. Mám nového gynekologa ten mě aspoň bere mě vážně a snaží se najít v čas problém. Je mi jasné že pokusím příroda to takhle chce potratim tak či tak. Spíš mi jde otom zda je možné donosit zdravé dítě i přesto že od začátku člověk bojuje o udržení těhotenstvím. Já jsem připravena j na možnost že Holt potratim i po druhé.

Srdeční činnost v zpmto týdnu u Angel? To slyším poprvé…podle mě to není možné..

Ale držím tedy palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10412
18.4.20 12:00

7+3 slyšíš srdeční ozvy jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
18.4.20 14:02

Jak jsem psala, švagrová i přes časté krváceni, pobyt v nemocnici i lezení doma nakonec zdravé dítě donosila :srdce:… Ale to je zvláštní s tou pohotovostí. Já jsem teď podruhé těhotná a byla jsem u gynekologa zrovna ve chvíli, kdy zjistil, že krvácím. Já to ještě ani neviděla na kalhotkách. A říkal mi a ted si nechci vymýšlet, kdybych to náhodou říkala obráceně. Ale myslím, že řekl, že krvácím z čípku, že je hodně překrvený a ne zevnitř od miminka. Hned mi řekl, že to nic není a je to v pohodě… Tak mi přijde zvláštní, že ti na pohotovosti neřekli vůbec nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
18.4.20 23:02

Kolem 6 týdne jsem krvácela čistou jasne červenou krvi, myslela jsem ze je konec. Jela jsem na pohotovost, srdíčko ještě nebylo úplně patrne. Dostala jsem prášky na udrženi. Dr nevěděla proč krvácím ale řekla prostě buď a nebo. Teď jsem v šestém měsíci.. držím palce 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 08:34

Zakladatelka

Srdeční ozvy jde slyšet krásně 😂 musím díl hledat než třeba u staršího syna kde jsem přístroj poprvé začala používala v 16 týdnu, ale jde slyšet. Moc děkuji všem za komentáře.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat