Reklama

skládání čtvercovek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fanča
Kecalka 249 příspěvků 19.11.09 16:45
skládání čtvercovek

Ahojky, chci se zeptat, jak skládáte čtvercovky. Potřebuju na 5timěsíční slečinku, která se akčně točí na bříško. Teď většinou používám kalhotkovky, ale ráda bych nějak šikovně i ty čtverce, aby to nebylo móc objemný. Ono jí to pak převažuje, když na břiše „pase“ a to mi nepřijde moc ideální.
Děkuju zkušenejm :palec:

Reklama

Reakce:

RomankaK
Povídálka 18 příspěvků 19.11.09 17:31

Ahoj, podívej se na:
http://www.vbavlnce.cz/index.php?…
tam jsou popsané různé sklady. Můžeš třeba zkusit skládání „na draka“ a místo pleny na osminy dát nějakou víc savou vkládací plenku.

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 19.11.09 20:50

Používám a používala jsem „novrozenecký sklad“ - balila jsem do něj i dvouročáka 8-) (sklad na draka mi přišel takový „zmatený“, chaotický, „nepevný“ :nevim: - prostě ten novorozenecký mi sedl víc :wink: )

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >