Skladný kvalitní golfáč :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky88
Kecalka 301 příspěvků 13.10.14 09:34
Skladný kvalitní golfáč :)

Maminky, scháním golfáček, který se bude vejít do našeho pidi kufru, teď jsme vezli půjčený 105 dlouhý ve složeném stavu a bylo to akorát. Chci kupovat kočárek z druhé ruky, ale aby zase něco vydržel, syn má na 10m 10Kg, tak aby chvíli vydržel… mám ho jen do města, jsme z vesnice a sem máme bytelný sporťák. Poradíte?

Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 13.10.14 09:40

Jestli to mají být skutečně golfky, tak Maclaren. Ideálně některé z těch menších jako Volo, Triumph. U pidisporťáku Valco Snap.

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 13.10.14 09:42

Tak za mě peg perego pliko mini :palec: Nedávno jsem ho kupovala ze stejnýho důvodu a vejde se mi i dozadu do auta mezisedačky :palec:

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 13.10.14 09:47

@mahdalka Viděla jsem v jeslích pár jetých a ač nejsou nekvalitní, jsou příjemně drobné, z druhé ruky bych ho nekupovala.

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 13.10.14 09:56

@kotyk Já mám novej

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 13.10.14 09:58

@mahdalka děkuju, ten vypadá moc dobře :)

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 13.10.14 10:12

@mahdalka jj, ale Marky chce kupovat z druhé ruky.

Michaela13
Kecalka 378 příspěvků 13.10.14 10:22

Maclaren xt techno :dance: od doby, co ho mám, jsou pro mě vycházky i cestování (i v mhd) radost.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 13.10.14 10:29

Graco Mirage plus, ten je skutečně malý a přitom dostatečně prostorný pro dítě. Je dělaný na cestování, zabere málo místa, výrobce to přímo uvádí. Kupovala jsem si je pro druhého syna a jsem s nimi hrozně spokojená. Nedám na ně dopustit. Nechtěla jsem do golfek moc investovat, protože na staršího jsem měla skoro jednou tak drahý Cybex a odvařená jsem z něj nebyla. Graco mě velmi mile překvapilo.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 13.10.14 11:03

Já se přidám jak je mým zvykem s Maxi-Cosi Loola up full, v ČR stejný výrobce prodává pod značkou Bebe Confort loola up full (něco podobného tady ). Je sice maličko těžší než běžné golfky, ale běžně s ním cestuju, je to takový golfkosporťák, rozměr složeného teda přesně nevím :-/

edit: stojí tusím kolem 9-10tis nový, já mám z druhé ruky za trojku a anio se nehnul, nikde není nic rozviklaného nebo nefunkčního, hodlám si je nechat ještě na druhé dítě, je to držák

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 13.10.14 12:23

Ja jsem kupovala TFK buggster, jsou to jedny v nejvetsich golfek (klidne na metrove dite). Odpruzena kolecka a jizdni vlastnosti super, nejsou tedy polohovaci do lehu, ale jen napul. Prave jsem je kupovala az v roce a pul ditete a prislo mi, ze vsecky ostatni byly 90cm diteti tip ťop :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >