Skleněné vánoční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

farskajanca
Nováček 3 příspěvky 07.12.17 02:10
Skleněné vánoční

Ahoj, čekají nás první Vánoce v novém a ráda bych pořídila skleněné ozdoby na stromeček. Nějakou pěknou sadu s nápadem, něco originálního, zajímavého. Viděly jste poslední dobou něco, co vás trklo do oka? :) Třeba nějaké ručně malované kouličky nebo nějaká netradiční barva, vzor? Nevím přesně, co hledám, spíš lovím inspiraci :) Nebo alespoň třea obchod s jakým máte dobré zkušenosti co se týče kvality a nápaditosti?

Reakce:

Lentilkaa2
Kecalka 165 příspěvků 07.12.17 06:48

Ahoj, my letos kupovali sklenene ozdony rucne vyrobene ceskou firmou v OBI. Mensi koulicka vysla na 39Kc, vetsi za 49Kc. Vyrobce ma i web a online obchod.

Malike
Extra třída :D 11665 příspěvků 07.12.17 07:01

@farskajanca internet a hledej šmudlo..

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 34 inzerátů 07.12.17 07:13
@Malike píše:
@farskajanca internet a hledej šmudlo..

To je rada nad zlato… K 90 % dotazu zde by stačilo použít vyhledavac, přesto se všichni ptají, od toho to tu je.

Zašla bych raději někam do obchodu a vybrala si, ono na živo to vypadá taky jinak než na obrázku. A vybírala bych něco nadcasovejsiho, než co je právě v módě.

kacz
Kelišová 6048 příspěvků 07.12.17 07:37

@farskajanca loni jsem kupovala glassor, pak od nějakého výrobního družstva z Luhačovic, je toho spousta, stačí se podívat na web.

blobfish
Závislačka 4483 příspěvků 07.12.17 07:45

Já jsem kupovala od Slezská tvorba a spokojenost.

Malike
Extra třída :D 11665 příspěvků 07.12.17 13:55

@xstrasilka tak rada to je..vkus neznám a internet je zdroj ozdob na stromeček.

farskajanca
Nováček 3 příspěvky 07.12.17 15:59

Díky za rady :) nakonec jsem se asi zakoukala do kolekce od glassor, Dotek elegance, taková „křehká nádhera“, přesně můj styl :)- https://www.glassor.cz/vanoce-2017 - ať nemusíte googlit kdybyste chtěly mrknout ;)
@kacz jaké jsou zkušenosti? hezké ozdoby, spokojenost, vypadají jako na obrázku? :)

kacz
Kelišová 6048 příspěvků 07.12.17 16:10

@farskajanca vypadají nádherně. Já mám sady stříbrných a modrých koulí jako základ, asi 8 fialových koulí + dokoupené různé figurky a jednotlivé kusy, co se mi líbily. Stromeček je krásný. Letos už máme ozdobeno.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 07.12.17 16:17

Já mám staré skleněné ozdoby i světýlka. Postupně jsem si je nastradala od rodiny, když už je někdo nechtěl. Že je nemám v jedné nebo dvou barvách me nemrzí, mají svoje kouzlo.

farskajanca
Nováček 3 příspěvky 16.01.18 22:22

Všem děkuju moc za rady :) Jen pro informaci, skončila jsem s těma od glassoru a zklamaná rozhodně nejsem ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >