Skolka a stravne

1576
12.9.21 09:48

Skolka a stravne

Zdravim maminky. Potrebuji vase nazory. Dcera chodi do skolky 2.rokem a dostali jsme papir na platby stravneho, rozpis novych cen obedu, svacin a pitneho rezimu. Zdrazili coz chapu. Dcera chodi na cely den, parkrat do mesice jde po obede. Co me zarazi je to, ze se pocita, jak kdyby tam byla cely den i s odpoledni svacinou. Pritom pri vyuctovani vedi, ze tam odpo na svacinu nebyla a i tak si ji uctuji. Prosim jak to mate osstatni? Je to standartni postup ve skolce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1853
12.9.21 09:51

U nás ve školce, když někdo šel po obědě, tak dostal tu odpolední svačinu zabalenou sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
12.9.21 09:51

@migmina nám bylo vysvětlené, že první měsíc/2 měsíce musí účtovat i odpolední svačinky. Svačinku ti dají domu. Pak se účtovat svačinka nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.21 09:53

@migmina platím měsíčně v zálohách celodenní. Na konci roku proběhne zúčtování a přeplatky se vrátí, čili dny co chybí a je omluvena, plus dny co odchází po-o tak je taky vráceno za odpo svačinky. Jednoduše, nikdy v závěru neplatím to, co reálně nesnědla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.21 09:53

Jestli dcera dostava svacinky, kdyz jde po obede domu, a ta se samozrejme pocita stejne jako odpoledni svacina, tudiz platite stravne za cely den. Driv se to rozpocitavalo, kdyz slo dite po obede, ale nedostavaly svaciny domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
12.9.21 09:55

Naše dítě chodí po obědě a dostává svačiny sebou domů. Odhlásit nejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21500
12.9.21 09:56

U nás si vybereš jestli celodenní nebo půl denní, když máš celodenní školku a jde dřív nedostane sebou žádnou svačinu propadne to :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26341
12.9.21 10:03

@migmina My museli odhlašovat zvlášť v systému na jídlo a zvlášť v systému na docházku. A odhlášení jídlo se samozřejmě odečetlo.

@ka2ka U nás šlo odhlasit oběd i odpolední svačinu, když jsem třeba věděla, že dítě budu vyzvedávat v 11 kvůli lékaři. Stejně tak jsem po domluvě přivedla dítě v 11 (dopo svacu odhlasila a zbytek mělo normálně)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26341
12.9.21 10:04

A některé školky dělají vyúčtování jen jednou za rok. Takže to si taky musíš zjistit, jaký je u vás systém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25165
12.9.21 10:08

U nás se účtuje i odpolední svačina vsem, děti co jdou po obědě domu ji dostávají sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21500
12.9.21 10:08
@Svistice píše:
@migmina My museli odhlašovat zvlášť v systému na jídlo a zvlášť v systému na docházku. A odhlášení jídlo se samozřejmě odečetlo.@ka2ka U nás šlo odhlasit oběd i odpolední svačinu, když jsem třeba věděla, že dítě budu vyzvedávat v 11 kvůli lékaři. Stejně tak jsem po domluvě přivedla dítě v 11 (dopo svacu odhlasila a zbytek mělo normálně)

odhlásit jde oběd když je nemocný nebo jde k mudr, ale nejde odhlásit svačina když jde dřív když máš na začátku roku nahlášeno celodenní stravování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
12.9.21 10:09

Odpoledni svaciny nedavaji sebou i tak uctuji. Pry chodi celodenne, tak zapocitavaji svaciny a kdyz jde po obede, tak svacinky nebudou davat. Prijde mi toto divne. Takze ja platim odpoledni svacinu, kterou nema a nedaji nam ji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21500
12.9.21 10:11
@migmina píše:
Odpoledni svaciny nedavaji sebou i tak uctuji. Pry chodi celodenne, tak zapocitavaji svaciny a kdyz jde po obede, tak svacinky nebudou davat. Prijde mi toto divne. Takze ja platim odpoledni svacinu, kterou nema a nedaji nam ji?

takhle to funguje u nás :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
12.9.21 10:13

Vyuctovani delaji dvakrat do roka a preplatky, kdyz je ditko odhlasene na cely den tak vraceji. Jedna se me jen o to, ze dcera jde parkrat do mesice po obede, svacinu nechteji dat a pak si ji uctuji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
12.9.21 10:13
@migmina píše:
Odpoledni svaciny nedavaji sebou i tak uctuji. Pry chodi celodenne, tak zapocitavaji svaciny a kdyz jde po obede, tak svacinky nebudou davat. Prijde mi toto divne. Takze ja platim odpoledni svacinu, kterou nema a nedaji nam ji?

U nás je to stejně. Je to pár korun, školka je super, tak to neřeším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat