Školka Olomouc - bio vegetariánská strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ArankaA
Závislačka 4953 příspěvků 11.12.16 08:55
Skolka Olomouc - bio veget.strava

Ahoj,
je v Olomouci ci okoli skolka, kde vari bio vegetariankou stravu a pristupuji k detem s respektem a dle individualnich potreb?
Okolnosti nas donutily na tento zpusob stravy. Mohu davat stravu vlastni, ale je prijemnejsi rano nic nechystat.
 Dekuji

Reakce:
cverunka
Závislačka 2768 příspěvků 11.12.16 09:53

Spíš ne. Vím akorát o zdravé Montessori školce - ta ale není vegetariánská. Jedině někde domluvit vlastní stravu. Ale co vím, tak to není mnohdy lehké.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 11.12.16 11:57

@ArankaA takovou nenajdeš, možná v práglu. Ale z hlediska výživy to pro děti není doporučované. Vlastní stravu dávat můžeš v případě alergií a potvrzení dr a hygieny. Jestli Ti dají výjimku kvůli fanatismu? nejspíš ne, ta je určená pro děcka se zdrav. problémy.

Enmamma
Závislačka 3356 příspěvků 11.12.16 23:31

Já jednou viděla dvě děti přísných vegetariánů. Byl to děs. Děti byly popelavě bílé, takové průsvitné.

Tinuvien
Generální žvanilka 23441 příspěvků 11.12.16 23:44
@Enmamma píše:
Já jednou viděla dvě děti přísných vegetariánů. Byl to děs. Děti byly popelavě bílé, takové průsvitné.

To jako myslíš vážně? 8o :zed: :zed: Máme doma 2 vegetariánské děti a takhle divnou barvu rozhodně nemají. :mrgreen: Ale masožravci bývají furt nemocní a tlustí. :P

@ArankaA píše:
Ahoj,
je v Olomouci ci okoli skolka, kde vari bio vegetariankou stravu a pristupuji k detem s respektem a dle individualnich potreb?
Okolnosti nas donutily na tento zpusob stravy. Mohu davat stravu vlastni, ale je prijemnejsi rano nic nechystat.
Dekuji

Zkus si to obvolat. My máme malou vesnickou školku a nosit si obědy jde. Svačinky máme domluvené, že mu ta paní, co je chystá mázne chlebík vždycky něčím bez masa. :palec:

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 12.12.16 00:07

@Enmamma bílá a hubená jsem taky… maso jím, tak nějak normálně… né každý den. Jsem chudokrevná… :roll:
@Tinuvien znám vyžranýho vegetariána… nemocnýho…

Závěr zní :think: žvásty o tom jestli jíst maso nebo ne :jazyk: si může každý nechat pro sebe.

@ArankaA za zeptání člověk nikdy nic nedá  :palec:

Enmamma
Závislačka 3356 příspěvků 12.12.16 10:19

Biologicky je člověk všežravec, nikoliv vegetarián, přírodu nepředěláte.

ArankaA
Závislačka 4953 příspěvků 12.12.16 10:34

Dekuji za odpovedi vsech, kteri reagovali pouze na polozeny dotaz. :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >