Školka Praha 4,12...

446
1.7.13 12:08

školka Praha 4,12...

Ahojky maminky, prosím o radu jak mám vybrat školku pro svého syna… a jak rychle do předu musím školku,,zamluvit"? Nebo není tu nějaká maminka, co má dítko v této lokalitě??? malému teď budou 2roky. děkuji moc předem :kytka:!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3176
1.7.13 12:15

Ahoj, mne zacne chodit kluk do skolky Podsadacek od zari. Zacala jsem koukat po skolkach a vybirat kolem listopadu. Zapisy byly nekde v lednu nekde az v breznu. Zalezi na tobe jake mas pozadavky na skolku a podle toho vybirej. Kdyz si zadas do vyhledavace skolka praha 4 nebo 12, tak ti vyjedou urcite vsechny vcetne soukromych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
14.7.13 07:36

Ahoj Kačko, malé budou v srpnu 2 roky, taky se začínám poohlížet…máš nějaký tip? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
15.7.13 12:34
@LadyAlex píše:
Ahoj Kačko, malé budou v srpnu 2 roky, taky se začínám poohlížet…máš nějaký tip? :)

nene zatím ne… neměla jsem teď čas se někam dívat
a ty máš???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
15.7.13 15:14

Dost mě překvapilo, když jsem zjistila, že na Praze 12 je tolik školek :-)to mám radost:-) zatím jsme jich prošla opravdu jen pár, líbila se mi ta v Hasově ulici, ale ve finále zkusím vybrat školku nejblíž bydlišti, aby si tam Laura našla kamarády, kteří bydlí v okolí a tak… myslím, že v podstatě je to jedno..hlavně aby mi jí tam vzali :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
15.7.13 22:53

@LadyAlex já jsem se dívala jen na školku K dolůn, ta je neblíž a chodil tam manžel jako malinký a překvapila mě bodová kritéria… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
16.7.13 16:28

Jak to myslíš bodová kritéria?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
16.7.13 21:10

@LadyAlex
KRITÉRIA PRO PŘIJÍMÁNÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

Ředitelka Základní školy a mateřské školy K Dolům v Praze 12 stanovila následující kritéria, podle kterých bude postupovat při rozhodování na základě ustanovení § 165 odst. 2 písm. b) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole v případě, kdy počet žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v daném roce překročí stanovenou kapacitu maximálního počtu dětí pro mateřskou školu.

I.

Předškolní vzdělávání se poskytuje dětem ve věku od 3 let až do začátku povinné školní docházky.

II.

Při přijímání dětí do mateřské školy vychází ředitelka z kritérií uvedených v následující tabulce. Přednostně bude přijato dítě s vyšším celkovým hodnocením.

Kritérium - Bodové ohodnocení ____________________________________________________________________________

Bez ohledu na bodové hodnocení bude přednostně v souladu s ustanovením 34 odst. 4 školského zákona vždy přijato dítě rok před nástupem povinné školní docházky.

Trvalý pobyt dítěte v obci - 4 body

Věk dítěte :

5 let - 3 body

4 roky - 2 body
3 roky - 1 bod

Individuální situace dítěte : Mateřskou školu navštěvuje sourozenec dítěte - 3 body

III.

V případě rovnosti bodů (shodnosti posuzovaných kritérií) může být v ojedinělých individuální případech zohledněna výdělečná činnost rodiče dítěte, pokud je rodič jiného dítěte, který není výdělečně činný, schopen poskytovat vzdělání a péči v potřebném rozsahu dítěti sám. K výdělečné činnosti se však nepřihlédne, pokud je rodič dítěte, který není výdělečně činný na mateřské rodičovské dovolené s dalším dítětem.

tak mám jen jeden bod… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
31.1.14 15:29

Zdravím slečny,
mám veliký problém s přijetím své dcerky do školky, a to je kvůli tomu, že nemáme trvalý pobyt v Praze, ale mám nájemní smlouvu a bydlíme tu už přes dva roky. Dceři bylo teď v prosinci 4 roky a už předtím, jsme měli problém ji přihlásit. Měla jsem kamarádku se stejným problémem a přesto její dceru do školky vzali akorát že je z jiné části prahy. A já už potřebuji jít do práce. Prosím, nemáte některá z vás nějaké zkušenosti s tím? prosím o radu. Děkuji moc za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat