Školní batohy značky PPkarton

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valouchv
Povídálka 46 příspěvků 29.12.16 19:54
Školní batohy značky PPkarton

Ahoj, má někdo prosím zkušenost se školními batohy značky PPkarton? Ráda bych koupila pro prvňáčka, chce motiv spidermana, na www.detskyeshop.cz se mi od této značky ukázal batoh a je možné tam koupit i desky na písmena atd…nemáte prosím někdo i seznam věcí, co prvňáček má mít? Myslím, desky na písmena, na číslice atd. Děkuji

Reakce:

HankaHK
Závislačka 4413 příspěvků 50 inzerátů 29.12.16 20:01

@valouchv seznam věcí pro prvňáčky mají většinou na webových stránkách školy, každá to má jinak, i dle učitelky to může být různé mezi jednotlivými třídami. Jestli myslíš tento https://www.detskyeshop.cz/…iderman.html tak bych pro prvňáka nezvala, pokud není nadprůměrně velký. Sice je na prckách vídám, ale visí jim až do půlky zadku a křiví jim pátěř. Já mám cool mini, o tom jsem se synem nebavila, hlavně aby seděl a byl lehký (má kolem 800g proti tvýmu 1100g). Vybírat si mohl motivy právě na pouzdru, deskách na sešity, kufříku atd. Myslím, že je to dobrý kompromis

valouchv
Povídálka 46 příspěvků 29.12.16 20:25

Problém je v tom, že žijeme na malém městě a není možné je vyzkoušet..sice mám výhodu, že Honza není žádnej prcek, teď má 125 cm a 25 kg, takže v září může mít i 130 cm..nosit ho žádné dálky nebude, ráno ho budeme zavážet a odpoledne zase přivážet, nebo nanejvýš k babičce, cca 300m, ale to jen vyjímečně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >