Reklama

S 12 letou do společné sauny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 08:56
S 12 letou do společné sauny?

Chci se zeptat, jak by jste řešili situaci, kdy k nám má přijet moje sestra s 12 letou dcerou. Já ji minulé slíbila, že spolu zajdeme do sauny.Ja ale zjistila že u nás je mezi svátky jen společná. Mě to nevadí já tam chodím již dlouho, ale neteř tam ještě nebyla. Když jsem ji to řekla tak ji to také nevadí. Jde mi o to, že je již dost tam dole zarostlá. Některé holky tam také chodí neoholene tak nevím jestli to mám nějak řešit. Je z druhé strany republiky tak ji u nás někdo nezná. Zas to takhle brzo řešit já nevím. Ona na můj názor dost dá, tak se chci zeptat na váš názor jak by jste to řešili vy. Diky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 16.12.16 08:59

A to do sauny musi chodit oholena nebo co?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 09:03

Mi to přijde divné a ne jen kvůli tomu jestli je zarostlá nebo ne… jak to vůbec víš? :D nebo ať si to oholí s mamčinou pomocí, není to ani hygienické…
já bych raději připlatila za nějakou soukromou saunu, i kdyby ve vedlejším městě

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 16.12.16 09:06

Však muže být zabalená v prostěradle, ne? Byla bych proti aby mi nějaký no nevím jak to napsat, kdokoli ohlížel mou 12 letou holčičku.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 16.12.16 09:06

A to se teď nesmí jako ani vyjít z domu s neoholenou frndou? :roll: :mrgreen: :lol:
A taky ji s sebou nemusíte vůbec brát. Třeba by radši u tebe doma koukala na telku…

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 16.12.16 09:08

@Judka asi nerozumím, každý se dole upravuje jak chce, někdo je oholený, jiný ne

navíc v sauně se snad lidi balí do prostěradla, ne? byla jsem jen jednou ve společné sauně kde by byli lidé úplně nazí a už bych tam nešla, strašné :nevim:

Lekninka91
Extra třída :D 10225 příspěvků 16.12.16 09:09
@Doe_Jane píše:
Mi to přijde divné a ne jen kvůli tomu jestli je zarostlá nebo ne… jak to vůbec víš? :D nebo ať si to oholí s mamčinou pomocí, není to ani hygienické…
já bych raději připlatila za nějakou soukromou saunu, i kdyby ve vedlejším městě

jen jestli to nebude zas nějakej honimír :-D :think:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 16.12.16 09:09

Však v sauně může mít snad prostěradlo. Sauny navštěvujeme velice velice často a prostěradlo je skoro pravidlem.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 16.12.16 09:10

Ahoj, resis dle me pekne blbosti, misto toho, ze je chlupata, v cemz nevidim zadny problem, spis by mi prislo divne, kdyby se 12letta holila, tak bych radsi resila jestli je vhodne, aby 12letou ocumovali dospeli chlapi a nebo ona je…sic nejsem zadna puritanka, myslim si, ze na tohle ma casu dost, alespon do 18,kdy bude dospela a bude si rozhodovat sama o tom na koho se bude koukat a kdo na ni… :roll:

Gorlami
Závislačka 3183 příspěvků 2 inzeráty 16.12.16 09:14
@Lekninka91 píše:
jen jestli to nebude zas nějakej honimír :-D :think:

Myslim, ze to je honimir. Jeste diskutuje v tematu „koukly byste se na chlapa v saune“ a " jak se koukate na zeny, co si neholi klin". V te diskusi o chlapovi v saune zminuje najakyho 12 letyho kluka s erekci :roll: :roll:.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 16.12.16 09:15
@Danulinka16 píše:
Ahoj, resis dle me pekne blbosti, misto toho, ze je chlupata, v cemz nevidim zadny problem, spis by mi prislo divne, kdyby se 12letta holila, tak bych radsi resila jestli je vhodne, aby 12letou ocumovali dospeli chlapi a nebo ona je…sic nejsem zadna puritanka, myslim si, ze na tohle ma casu dost, alespon do 18,kdy bude dospela a bude si rozhodovat sama o tom na koho se bude koukat a kdo na ni… :roll:

Přesně!

@Lekninka91 Taky si myslím… :cert:

Lekninka91
Extra třída :D 10225 příspěvků 16.12.16 09:16

@Gorlami :zed: :zed: :zed:

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 16.12.16 09:27

Neni to její problém? snad ví že existuje žiletka..aspon okoukne trendy a třeba se inspiruje..já chodím do sauny a vidím různé přehlídky a je mi to tak nějak jedno..u nás prostěradla nejsou..jsou všichni nazí..

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 16.12.16 09:55
@EmmaAnna píše:
@Judka asi nerozumím, každý se dole upravuje jak chce, někdo je oholený, jiný nenavíc v sauně se snad lidi balí do prostěradla, ne? byla jsem jen jednou ve společné sauně kde by byli lidé úplně nazí a už bych tam nešla, strašné :nevim:
:palec: taky bych naha nevlezla do spolecne sauny, hnus. a s 12 letou holkou uz vubec. aby ji tam ocumovali ty stari paprdove :mrgreen: navic u nas ve wellness se do sauny chodi dokonce v plavkach.

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 16.12.16 10:06

Ke komentářům výše..Do sauny se chodí s prostěradlem a bez plavek kvuli hygieně. On takovy pot stekajici na neošetřené dřevo a samozřejně se do něj vsakujici je chuťovka. Zároveň by ale člověk neměl být do prostěradla komplet zabalený, aby mohla kůže dýchat. Plavky zase poskytují živnou půdu pro bakterie.
Jinak k dotazu, s 12 letou slečnou bych do společné sauny nešla. A řešení oholení či neoholení neteře bych nechala na sestře.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama