Váha dítěte v 11 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tina94 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 20:25
Váha dítěte v 11 letech

Ahoj holky, potřebovala bych poradit.
Kolik váží vaše děti v 11 letech?? Můj syn se dnes vážil a má 46kg!!!Zdá se mi to opravdu dost, zvlášť když já vážím 50kg. Měří asi kolem necelých 150 cm.
Je pravda, že přibral za posledního půl roku.
Nevím co s tím. Doma jíme celkem zdravě, snažím se na to hodně dbát, tak nevím jak mu pomoct. Že přibral je patrné na první pohled, kdy se mu rýsuje břicho přes tričko.
Nerada bych, aby se mu později ve škole někdo posmíval.
Jak jsou na tom vaše děti?? Řešil někdo z vám takový problém??
Děkuji. :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 25.12.16 20:28

Tak pokud jíte zdravě, tak přidat pohyb. Sportuje?

Judithkaj
Nováček 25.12.16 20:29

Moje dcera má 36 kg a i kluci jsou a byli hubeni. Takže ne, neřešila. Ale když se podívám do školy, tak hubených děti je velmi málo. Většina je těch obalených. Nemyslím, že by se mu někdo smál. Hodně bych ho ale vedla ke sportu.

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 25.12.16 20:31

Ahoj, my máme spíš opačný problém. Dcera 11let,167cm a váží 35kg. Přitom jí celkem pravidelně a vydatně. Ale u nás jsou to spíš geny. V jejím věku jsem na tom byla podobně.

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 25.12.16 20:34

Tak 46 kg na 150 cm ma moje mamka a je jak kostra, vim je to bude u deti trochu jinak ale neodvedu si predstavit ze by byl nejak extremne obezni. Jestli zdrave ji tak bych ho vedla ke sportu, a mate pod kontrolou cim se stravuje ve skole? Mi meli budet a decka sie chodili o prestavkach kupovat bagety, cokoladicky, bonbony a rodice pak ani nevedeli co vsechno to dite za den sporada…

lokasenna
Kecalka 198 příspěvků 25.12.16 20:38

:D taky myslím, že se ve škole láduje sladkostmi. To nejspíš nezastavíte. Co ale můžete udělat je vést ho ke sportu. Jestli si nadělá na nadváhu teď, bude s tím válčit zbytek života. A o následcích toho víme všichni.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 25.12.16 20:39

Jinak ta váha se mi zdá taky v pohodě. Určitě není tlustý.

Helen78
Kecalka 465 příspěvků 25.12.16 21:10

Synovi bude 11 v březnu a měří 147 cm a váží 37 kg. Hubený rozhodně není, spíš tak akorát, dá se na něj „sáhnout“. Ale ve třídě jsou kluci i kolem 50 kg, ti jsou ale zase větší. Takže za mě tvůj syn váží docela dost na tu výšku, záleží také na typu postavy. A jinak u syna ve třídě je zvykem, že si po škole jdou do krámu něco koupit, nedělá to ten tvůj taky? že doma jí zdravě a pak se dojídá?

lenka_
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 25.12.16 21:16

Máme doma opačný případ. Dcera má 11 roků a 28kg, 137 cm. Doktorka tvrdí, že je to ještě v pořádku, mě už přijde hodně hubená. Kdyby nemusela, tak vůbec nejí. Sehnat na ni kalhoty je problém, často na ni vlajou i legíny. Ve škole ve třídě, je nejhubenější a nejmenší.

Hodně sportuje, trenér v jednom sportovním kroužku o ní říká, že je má lepší kondičku než ostatní děti. Ačkoliv tedy od přírody není na sport moc šikovná, tak se snaží a vydře si to.

speedyy
Echt Kelišová 9900 příspěvků 25.12.16 21:25

@lenka_ Teda, to je drobek ;) Ale urcite se vytáhne a pribere az ted s nástupem puberty. Moje dcera má 10,5 let a má 159 cm a 50 kg. Ve třídě patří k nejvyšším.

Helen78
Kecalka 465 příspěvků 25.12.16 21:33

V nějakém časopise jsem četla, že některé děti, co hodně sportují, tak právě kvůli tomu třeba tolik nevyrostou. Právě tam psali, že hodně vyrostou a přiberou třeba o prázdninách, kdy mají ve sportu přestávku.

Katche
Kecalka 471 příspěvků 25.12.16 21:37

Klukovi je 11 a kousek, váží 55 kg a není tlustý. Měří teda 165 cm a nožičky má 43:-)
Takže hodně záleží na typu kostry a velikosti jako takové.

lenka_
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 25.12.16 21:51

@Helen78 @Helen78 Výšku neřeším, u nás nemá být po kom vysoká, spíš jsem ji uvedla k poměru k váze. Druhá dcera je také nejmenší ve třídě. My s manželem jme tak normálně vysocí. Manžel prý byl také dlouho nejmenší a vyrostl až v pubertě.
Kdyby přibrala 10 kg, tak budu ráda. Ale ona strašně negativní přístup k jídlu a ty její řeči, že jí nic nechutná mě dokážou neuvěřitelně vytočit. Špatný jedlík je od malička, tak aspoň chceme, aby se hýbala, 2× týdně sportuje + bydlíme na vesnici, takže má pohyb. Navíc se hýbe ráda, není dítě, které prosedí hodiny u počítače nebo u televize. Pohyb je jediné, co v ní probudí hlad. Svým způsobem závidím rodičům, kterým děti normálně jedí.
Maldší dcera jí jak kyselina úplně vše, postavu má normální, někdy pochybuji, že jsou skutečně sourozenci.

yummymummy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 21:58

@lenka_ moje dcera ma taky 11 let, 28kg a 134,5 cm a to se ted hodne vytahla a nabrala, jinak mela porad miru a vahu jako skolkove dite. Pred rokem a pul mel syn, dvoulete batole nejakych 15kg a ona 19. Ale nohu, tu ma 35. Na genetice rikali, ze prej bude vysoka, podle te nohy, no nevim, zatim to tak nevypada.

Příspěvek upraven 25.12.16 v 22:00

Helen78
Kecalka 465 příspěvků 25.12.16 22:00

Já tě chápu, můj prostřední synek je taky nejhubenější ve třídě a nic mu nechutná a všechno pitvá a na většinu jídel mi říká - to mi nechutná, v podstatě by nejradši žil jen z čokolády a těstovin. Věřím, že se to zlomí, ale momentálně mě taky dost ničí, co pořád vařit, aby to jedl.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >