Reklama

Jak darovat předplatné časopisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 20.12.16 11:49
Jak darovat předplatné časopisu?

Ahoj holky,
pro syna jsem objednala k Vánocům předplatné časopisu Score. Poslali k tomu sice i dárkový certifikát, ale na něm je ženská, brýle a pes a celé je to takové nemastné-neslané. Nic, co by ho asi pod stromkem oslovilo. Nemáte tip, jak to předplatné darovat nějak jinak, originálně? Tak, aby pochopil, oč jde (časopis zatím asi nezná, běžně ho nekupujeme). Pro ty, co neví, jedná se o časopis o PC hrách. Předem díky za tipy, já jsem v koncích. :kytka:

Reklama

Reakce:

Iva575
Kecalka 352 příspěvků 20.12.16 11:52

Zkusila bych z jejich netu stáhnout pár obrázků splácat je ve wordu na/vedle sebe, připsat tam jeho jmého a další informace, pěkně to upravit a vytisknout, případně podlepit a šup s tím do obálky, na kterou nalepíš obrázek z balícího papíru nebo přilepíš mašličku ze stužky.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 11:53

@Meeshab Udělej v powerpointu dárkové certifikát a nech zalaminovat.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 20.12.16 11:59

@Meeshab jeden časopis, třeba poslední vydání koupit v trafice a dát k tomu certifikátu

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 11:59

Já certifikát vkládám do jednoho dílu toho casopisu, takze segre dávám do listopadového, nečetla jej u jejího časopisu měsíc nic nezmění :) celé to lze dát třeba do tubusu

Gina
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 6 inzerátů 20.12.16 11:59

Taky bych udělala to, co holky píšou, navíc bych třeba koupila číslo, které vyšlo teď naposledy a přidala ho do obálky k tomu certifikátu. Aby si mohl hned pod stromečkem číst ;-)

elen-ka
Extra třída :D 11920 příspěvků 10 inzerátů 20.12.16 12:06

Tak já dostala celkem hezký certifikát, ale já věděla o čem to je, časopis jsem si kupovala.
Pokud bych darovala předplatné na časopis, který někdo nezná a normálně ho nekupuje, udělala bych to jako holky, koupila bych poslední číslo v obchodě a k tomu dala certifikát, který jsem obdržela, nebo bych udělala nový v PC. Cele bych to zabalila do balícího papíru jako ostatní dárky. Pokud bych dávala do obálky, tak tu bych zabalila taky (do bal. papíru).

Tichošlápek
Echt Kelišová 9649 příspěvků 20.12.16 12:21

Když jsem měla score předplacené ja, tak jednou za čas dělali lepší číslo s víc CD a stylovou obálkou. Zkusila bych se poptat v tradice jestli nedávno nevyšlo a ten certifikát přidala k tomu ;)

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 20.12.16 12:34

Holky, díky moc všem za tipy :kytka: Něco splácám a dám to do toho časáku.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 13:01

Já jsem předplácela manželovi časopis o turistice, tak jsem ve Wordu spáchala na A4 nějaký ozdobný rám, k tomu obrázek pohorky a jiné tematické. Napsala věnování, no a složila jsem to tedy do obyčejné obálky a nalepila mašli :) Je pravda že zalaminované by to vypadalo lépe :) Zvlášť pro dítě, manžel ten to tak neprožíval :D

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama