Skvrny od vosku

18075
31.12.05 20:52

Skvrny od vosku

Ahoj holky, treba mi poradite. Na vanoce jsem dostala krasne pyzamo a hned na Bozi Hod jsem si na nej kapla voskem z medove svicky. Nevite cim to dostat dolu. Jeste jsem ho neprala, ale pochybuju, ze by to pranim pustilo.
Diky za vase tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5636
31.12.05 21:03

Chce to sehnat pijak (jak byvali kdysi v sesitech … nevim zda se vyrabeji i dneska) a pres nej to pyzamo nekolikrat prezehlit at se ten vosk rozpusti a vpije se do toho pijaku a pak uz to bude normalni mastny flek a ten se rozpusti v prasku. A jeste mne napadlo, ze se pokus to nejdrive vydrolit a pak teda prezehlit pres ten pijak.

Tak at se naprava povede a pyzamko slouzi!

Sulanek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
31.12.05 21:26

ahoj,

stejne dobre funguje nahrat fenem a vysusit vosk kuchynskou papirovou uterkou nebo necim hodne savym. zachranovala jsem takhle koberec, kterej nesel zehlit :)

tak drzim palec, at se zadari

m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
1.1.06 10:11

Dej to do mrazáku, pak vydrolit to co půjde a zbytek buď jarem - ale to v případě pyžama, které jsi ještě neprala bych neriskla. DOrazila bych to tím pijákem:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.1.06 12:08

ahoj holky, diky za rady. Vydrolit jsem to zkousela a vubec to nejde. Zkusim jak pijak, tak mrazak i fen a dam vedet jak jsem dopadla. Diky. Neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
Kac
5049
1.1.06 14:39

Ahoj,
jestli nemas deti skolou povinne pijak asi nemas, ale ubrousky saji stejne-ne-li lepe nez pijak.
Tak uspesnou cistku:-)
Kac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
10.1.06 22:52

Holky, tak pyzamo je o.k. Abych se priznala, tak jsem pyzamo strcila do kose s pradlem no a na ruzovou pracku prisla rada teprve vcera, takze jsem to samozrejme hodila do pracky a na nejake likvidovani skvrny jsem si nevzpomnela (ja vim jsem ostuda). A ono to pustilo! Je tam teda mensi svetle zluty flicek, ktery by clovek co o nem nevi nezaznamenal asi i diky tomu, ze je kostickovy vzor. Jo jeste vim, ze hned jak jsem ho sundala tak jsem ho polila nakym pripravkem na skvrny. Taky si myslim, ze velke + bylo to, ze ta svicka byla medova…normalni vosk by asi takhle dobre nepustil.
Kazdopadne diky moc za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martinast
18.12.10 11:41

Díky za radu

Ahoj,musím moc p :dance: oděkovat za radu.14 dní jsem koukala na mojí nejmilejší bundu,jak je pokapaná voskem a hle tu rada.Tak jsem to hned vyzkoušela,jen jsem místo pijáku vzala toaletní papír a za vteřinku byla ta hrozná skvrna z vosku fuč.Tak jsem si oddychla.Na bundě není nic vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
esterlojkova
3.2.12 11:37

Moc moc moc dekuju

Ahojky, moc moc moc moc a 1000moc děkuju. Chtěla sem překvapit svého přítele, a tak sem dala všude svíčky(hlavně na zem). Pak sem do nich žduchla, a měla sem po novém koberci…ještě jednou moc děkuju-moooc mi to pomohlo… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
dom123
8.2.12 19:16

diky moc funguje

fakt skvely diky moc funguje to jak zazrak nemel sem po ruse pijak tak sem vzal toaletni papir a prezehlil funguje perfektne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Katka-neregistrovaná
22.5.12 16:07

vše, co jste radili jsem vyzkoušela na skvrnu od vosku, kterou mám na nových riflích a nic nepomohlo :/

• Nahlásit
  • Citovat
Ivuuuš
13.11.12 17:36

A do háje, já už se tak radovala, že mi to pustí, a ono to na jeany nepustí?..:(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.17 20:31

Ahojky :) vylila jsem si na mikinu vosk, takže jsem ho nechala ztuhnout a odloupala jsem ho :D. Dala jsem Vanish a pak do pračky… Myslela jsem, že to pomůže, ale na mikine je světlejší flek :(. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli někdo neví, jak jde skvrna odstranit i po vyprání :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2973
30.3.17 21:15

Vyzehlit pres savy papir ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie