Slabá menstruace - čím to je?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.10.21 09:44

Slabá menstruace - čím to je?

Zdravím, neřeším žádný problém jen bych se spíš chtěla zeptat ze zajímavosti :think: od první menstruace mívám spíš velmi slabou MS, respektive stačila by mi klidně jedná vložka na den a ani by nebyla maximálně využitá, ale zase to trvá průměrně 7-8 dní. Většinou mě ani nic nebolí a o MS v podstatě nevím. Do toho byly odjakživa spíš nepravidelná kromě doby kdy jsem brala antikoncepci a v tý době se to dalo brát i jako „normální“ MS, co se týče síly krvácení. HA jsem brala 2 roky, rok pauza a pak zase 2 roky. Zkrátka běžné mívám MS velmi slabou až by se to skoro dalo brát jako špinění, bezbolestnou, nepravidelnou, ale dlouhou nicméně občas jsou i cykly, kdy mívám MS silnější (cca na 3-4 tampony denně) a bolí mě třeba i břicho, ale to bývá výjimečně. Dle doktora jsem v pořádku.
Jen by mě zajímalo jestli to takto třeba některá z vás také má? A jestli to třeba řešila s gynekologem, a co vám na to řekl? Nebo jestli se tu třeba někdo nezajímá o ženské ústrojí z hlediska nějaké psychosomatiky či léčitelství nebo tak něco a nevěděl by čím to může být. :think:Říkám si totiž, jak ne možné „krvácet“ takto slabě, když by vlastně měla odcházet sliznice atd… :think: Žádná z mých kamarádek totiž tohle nezažila.
Díky za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36998
8.10.21 09:51
@Anonymní píše:
Zdravím, neřeším žádný problém jen bych se spíš chtěla zeptat ze zajímavosti :think: od první menstruace mívám spíš velmi slabou MS, respektive stačila by mi klidně jedná vložka na den a ani by nebyla maximálně využitá, ale zase to trvá průměrně 7-8 dní. Většinou mě ani nic nebolí a o MS v podstatě nevím. Do toho byly odjakživa spíš nepravidelná kromě doby kdy jsem brala antikoncepci a v tý době se to dalo brát i jako „normální“ MS, co se týče síly krvácení. HA jsem brala 2 roky, rok pauza a pak zase 2 roky. Zkrátka běžné mívám MS velmi slabou až by se to skoro dalo brát jako špinění, bezbolestnou, nepravidelnou, ale dlouhou nicméně občas jsou i cykly, kdy mívám MS silnější (cca na 3-4 tampony denně) a bolí mě třeba i břicho, ale to bývá výjimečně. Dle doktora jsem v pořádku.
Jen by mě zajímalo jestli to takto třeba některá z vás také má? A jestli to třeba řešila s gynekologem, a co vám na to řekl? Nebo jestli se tu třeba někdo nezajímá o ženské ústrojí z hlediska nějaké psychosomatiky či léčitelství nebo tak něco a nevěděl by čím to může být. :think:Říkám si totiž, jak ne možné „krvácet“ takto slabě, když by vlastně měla odcházet sliznice atd… :think: Žádná z mých kamarádek totiž tohle nezažila.
Díky za odpovědi :srdce:

Máš nejspíš nízkou sliznici, tak krvácíš slabě. Zeptej se svého lékaře, jak jsi na tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 10:13

@Russet sliznici mám normální ;) dyť říkám, že dle doktora je uvnitř vše normální a v pořádku :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
36998
8.10.21 10:14
@Anonymní píše:
@Russet sliznici mám normální ;) dyť říkám, že dle doktora je uvnitř vše normální a v pořádku :nevim:

Já mám taky normální sliznici, ale asi ji nebudu mít stejně vysokou jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
8.10.21 10:50

Ty jo ja bych az na tu delku byla nahodou mega stastna mit takto ms i bez prasku… prave proto beru HA dal, ikdyz jsem delsi dobu sama bez chlapa, pze predstava skoro tydne silny MS me fak nelaka. Tohle bych zacla resit az mozna v dobe kdy bych zacla uvazovat o diteti… zatim si uzivej, ze mas krasne slabou ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 10:54

@Russet myslím normální, co se výšky týče samozřejmě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 14:16

@Leenvecka ale jo což to já si nestěžuju naopak jsem ráda, ale spíš mi to přijde zvláštní a hlavně ani neznám žádnou kamarádku, která by to také měla takto :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat