Slabé krvácení a duch na testu

Anonymní
23.10.20 09:39

Slabé krvácení a duch na testu

Ahoj mám takový dotaz. Měla jsem to dostat predevcirem ale nedostala, každý měsíc mám ms přesnou i na hodinu. O mimi se snažíme už rok s tím, ze mi doktor řekl, ze to začneme řešit v březnu. Včera jsem si udělala tehotensky test, který vyšel viz foto a dnes už mám slabé krvácení, které bych neprirovnala k menstruaci jelikož nemám žádnou bolest pod brisku a je to opravdu jen čistá krev bez sliznice. Stalo se to nekomu? Ze by lehce krvácel a přesto to těhotenství bylo? Čárka vybehla během dvou minut a na živo je světle růžová nevím jestli je kvalita foto ok :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5176
23.10.20 09:44

Bohužel bych tomu nedávala naděje…čárka je na spozdeni fakt slabá a navic to krvácení… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
23.10.20 09:50

No… zkus si ten test udělat znovu z ranní moči za dva dny. Buď zesílí a nebo zmizí.
Teď se nic jiného dělat stejně nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 09:58

Teď jsem zkusila ještě jinou značku jestli to nemohlo byt falešné protože krvácení ustaluje a je tam taky :roll: omlouvam se asi už moc plaším :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
16863
23.10.20 10:07

Zkus test za další dva dny jestli bude sílit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3995
23.10.20 10:26

Hele to mas tezky, u prvni dcery jsem krvacela na testu dost silna carka. Vse dobre dopadlo. Pred druhou dcerou jsem mela o trochu silnejsi carku nez ty a nakonec to odeslo. Pak jsem hned otehotnela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22225
23.10.20 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj mám takový dotaz. Měla jsem to dostat predevcirem ale nedostala, každý měsíc mám ms přesnou i na hodinu. O mimi se snažíme už rok s tím, ze mi doktor řekl, ze to začneme řešit v březnu. Včera jsem si udělala tehotensky test, který vyšel viz foto a dnes už mám slabé krvácení, které bych neprirovnala k menstruaci jelikož nemám žádnou bolest pod brisku a je to opravdu jen čistá krev bez sliznice. Stalo se to nekomu? Ze by lehce krvácel a přesto to těhotenství bylo? Čárka vybehla během dvou minut a na živo je světle růžová nevím jestli je kvalita foto ok :roll:

Já bych to nevylučovala. Zkus jiný test, můzeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22225
23.10.20 11:35
@Anonymní píše:
Teď jsem zkusila ještě jinou značku jestli to nemohlo byt falešné protože krvácení ustaluje a je tam taky :roll: omlouvam se asi už moc plaším :roll:

Se mi to načetlo pozdě. Za mě ok..krvácelas moc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 13:35

@Liška2014 na intimce jen spinim a trosku krve po utreni mám ale není to jako klasická ms kdy mám opravdu velké bolesti na 2 brufeny proste teď mi vůbec nic nebolí
Jsem z toho strašně zmatená :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 13:39

@Liška2014 jinak po 5-10min ta čárka ještě trochu zesílila
Nechci plašit opravdu jen první náděj po roce :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1164
23.10.20 13:41

Bohuzel nezbyva nez pockat…z me zkusenosti bych ti rekla, ze se ti brzy rozjede normalni ms. Ovsem drzim ti moc palce, at to dopadne, kdyz ne ted, tak brzy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22225
23.10.20 14:36
@Anonymní píše:
@Liška2014 jinak po 5-10min ta čárka ještě trochu zesílila
Nechci plašit opravdu jen první náděj po roce :roll:

Je vidět pěkně. Opravdu teď loterie. Jednou jsem měla i hcg potvrzené a špinění, bylo to ZT. Podruhé taky spinění, vzdala jsem to..a vyšlo to :mrgreen:

Je to špinění hnědé nebo růžové?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 15:59

Už se to pomalu blíží k menstruaci takže se to asi neuchytilo :roll: no nic nezbývá než se snažit dal :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
22225
23.10.20 16:35
@Anonymní píše:
Už se to pomalu blíží k menstruaci takže se to asi neuchytilo :roll: no nic nezbývá než se snažit dal :andel:
Škoda..

Kdo ví, třeba ti naopak dodá naději…že to jde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 10:41

No jsem z toho jelen krvácení mi pomalu konci a test od včera zesílil se mi zda takže vůbec nevím co to je :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama