Vynechání menstruace 5 dní

Anonymní
22.10.20 20:22

Vynechání menstruace 5 dní

Ahoj holky :mavam:
Tak vám nevím, poraďte, nebo spíše jen čtěte ať to můžu někomu napsat :D v červnu jsem vynechala HA, cykly od té doby stále stejné max. 2dny zpoždění, jeden cykl zpoždění 4 dny a menses přišla. Teď čekám, cyklus 35 dní, 5 dní zpožděn (vždy to myvam 28.den), žádné priznaky, bolest že by měla menses přijít ale já to ani normálně nemyvam, prostě přijde a zase odejde v klidu. A tak nevím, klasická naděje že by mohli být na testu //. Sex jsme s přítelem měli v době ovulace, před ovulaci dost často, nemám ji vypoctenou přesně, chtěli jsme tomu s přítelem nechat volný průběh a nic nepočítat. A tak si říkám, že si rano udělám test, myslíte že už by tam bylo něco vidět? Podle aplikace v mobilu (vím že je to hodně orientační) jsem měla ovulaci před 13dny. Tak zda je na test správný čas a zda v tom vidíte naději? Vim te to nejde hned, ani bychom to po čtyřech měsících nečekali, ale když MS nepřišla, člověku to nedá. Ještě chci aby to bylo překvapení pro přítele kdyby to náhodou vyšlo, takže doma mlčím a čekám. Tak chápejte že to musím někomu aspoň napsat :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.10.20 20:38

Určitě jdi do testu, 4 dny po vynechání MS a pozitivním klasik testu, ale mě teda fest bolela prsa, prosím anonym, je tu rodina a nikdo to neví, víš jak, máš už na test nárok, ne jak některé 6 dní před MS

• Citovat
  • Nahlásit
41
22.10.20 20:56

Tak těhotná být můžeš, ale taky nemusíš…udělej si zítra ráno test a uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
22.10.20 21:01

Jakmile dojde ke zpoždění menstruace, tak by se už něco mělo ukázat. I kdyby jen slabě. Takže šance tu určitě je. A je hodně žen, které otěhotněly hned po vysazení antikoncepce. Tady je spíš častější, že to trvá dlouho, než se těhotenství povede, ale já osobně znám spoustu žen, kterým se to povedlo napoprvé nebo do tří měsíců :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 06:36

Tady zakladatelka, test hotový a výsledek takový, tak snad je to reálný, jelikož mám neskutečnou radost, teď aby se mimi ještě udrželo. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
16504
23.10.20 07:30
@Anonymní píše:
Tady zakladatelka, test hotový a výsledek takový, tak snad je to reálný, jelikož mám neskutečnou radost, teď aby se mimi ještě udrželo. :srdce:

Nádherý testík, jistě se miminko udrží. :hug: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
23.10.20 08:06

Určitě bych do testu šla i opakovaně. Max zjistíš milou zprávu a nebo prostě budeš vědět na čem jsi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
23.10.20 09:20
@Anonymní píše:
Tady zakladatelka, test hotový a výsledek takový, tak snad je to reálný, jelikož mám neskutečnou radost, teď aby se mimi ještě udrželo. :srdce:

Skvělá zpráva! Držím palce, aby bylo vše v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 09:34

Gratuluji držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 12:56

@EvkaPros teď jsem si dělala ještě jeden a vyšel stejně, nakoupila jsem testiku dost. Tak budu průběžně ob den testovat. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 12:59

Holky, ještě dotaz, podle mého jsem těhotná cca 3 týdny, od poslední menstruace je to 6.tyden. Do kdy mám čekat a jít na kontrolu k dr., nebo už můžu teď? Nechci zbytečně stresovat a lítat k němu předčasně :)

• Citovat
  • Nahlásit
51
28.10.20 08:48
@Anonymní píše:
@EvkaPros teď jsem si dělala ještě jeden a vyšel stejně, nakoupila jsem testiku dost. Tak budu průběžně ob den testovat. :)

Držím palce, ať to vyjde dle očekávání :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama