Slabé krvácení hned po orgasmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 07.04.18 06:55
Slabe krvaceni hned po orgasmu

Ahoj, mozna to bude znit divne, ale chtela jsem se zeptat zda se to nestalo nektere z vas.Jsem v 17.tydnu tehotenstvi.Mame zakazany sex(kvuly opakovanemu spineni a vridku na cipku).Vcera jsem byla na kontrole a vse bylo v poradku. Jenze dnes k ranu jsem mela ve snu orgasmus, chvili potom jsem sla na zachod a slabe ruzove jsem zakrvacela-bricho neboli. Potom jsem sla znovu a jen jsem trosku zaspinila na vlozce, papir pri vytirani byl uz cisty.Muze to mit spojitost s orgasmem?

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3615 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 06:58
@lucinka84v píše:
Ahoj, mozna to bude znit divne, ale chtela jsem se zeptat zda se to nestalo nektere z vas.Jsem v 17.tydnu tehotenstvi.Mame zakazany sex(kvuly opakovanemu spineni a vridku na cipku).Vcera jsem byla na kontrole a vse bylo v poradku. Jenze dnes k ranu jsem mela ve snu orgasmus, chvili potom jsem sla na zachod a slabe ruzove jsem zakrvacela-bricho neboli. Potom jsem sla znovu a jen jsem trosku zaspinila na vlozce, papir pri vytirani byl uz cisty.Muze to mit spojitost s orgasmem?

Orgasmus je pocitovy…radsi bych zavolala na gyndu nebo se jela ukazat :nevim:

lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 07.04.18 15:33

@novakova.t
Tak jsem volala sve doktorce a ta mi rekla, ze pokud to bylo jen chvilkove a spinim jen trosku a zadne problemy a bolesti nemam, tak mam za ni prijit v pondeli. Vypada to, ze to je z toho cipku jak mam na nem vridek a ze jsem dost dole prekrvena.Tak snad to bude v poradku

Váš příspěvek
Reklama