Slabé pozitivní test a menstruace

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.6.22 11:59

Slabé pozitivní test a menstruace

Dobry den, chtěla bych se zeptat zkušených maminek ohledně těhotenství ….snažíme se s přítelem o miminko měla jsem vynechání menstruace 3dny vím ze je to brzy ale měla jsem od MUDr jít na rentgen páteře a něco mi proste říkalo udělej si test což výšel slábe pozitivní, další den sem do toho šla znova a záse pořad jsem nemohla věřit …ale abych dostal zkráceně ve středu kdy my poradili holky ať zkusím cleablue digi test tak mi vyšla +1-2 jenže ve čtvrtek jsem začala slabe špinit jen na utreni v pátek už jsem to nevydržela a jela k doktorovi který mě vyšetřil a řekl ze trošičku krvacim udělal mi vnější i vnitřní vyšetření ze tam nic nevydi vše čisté akorát zvětšena sliznice vzal mi hcg a prej se asi dostaví mesicky což sobota neděle proběhla menstruace ale ne silná v sobotu trochu pichani pod bříškem v neděli nic v pondělí už to bylo jen slabé sem tam a dnes kdy jsem volala na výsledky tak ni řekl ze mám vysokou 60 a jestli pořad krvacim tak sem mu sdělila ze ne ze jsem dnes začala už jen malinkato špinit takové hnědé bojím se a pořad mám v hlavě mimodelozni i když jsem se docetla Ze bolesti jsou silný a jiný ale potebuji znám pravdu vím přijdu vám třeba divná ale setkávám se poprvy se vším dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
194
28.6.22 12:48

@Jaroslavaaaaa Ahoj, teď jsou možné všechny varianty. Nejspíš to bylo biochemické těhotenství (těhotenství odešlo s menstruací a HCG klesne na 0), ale taky se může jednat i klasické prosperující těhotenství (některé ženy mají menstruaci i několik měsíců po otěhotnění). Nejvíc ti teď poví kontrolní odběr HCG, buď u doktora a nebo můžeš jít i jako samoplatce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 13:25

@Anonymka 01 takže buď a nebo no ve čtvrtek mám jít znova na vyšetření s plnou moci a vezme znova hcg ale ty nervy myšlenky proste už nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
28.6.22 14:17

@Jaroslavaaaaa a doma si nezkoušela těhotenský test? Jestli sílí nebo slábne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 14:19

@Anonymka 01 to jsou testy které jsem si dělala od minulého pondělka a ten jeden mamatest byl udělán v pátek naposled dnesk když jsem zkoušela už byl zase duch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
28.6.22 14:44

Vždycky musíš porovnávat jen stejnou značku testu, každý test má jiné množství barviva. Který je ten dnešní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 14:52

@Anonymka 01 ten jsem vyhodila v práci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
28.6.22 15:30

Názory

:palec: Dobrý den.
V lednu jsem byla na revizi po zamlklém těhotenstvím. Od té doby se mi prodloužil cyklus na 40dní. Snažíme se miminko, ale zatím nic.
Nyní mám 14dní zpoždění ms.
8.5 jsem ms měla naposledy trvala jako vždy 5dní dle mého kalendáře a příznaků, které vždy cítím mohla ovulace proběhnout kolem 5.6. až 8.6 ( napjatá prsa, nafouklé břicho, bolest vaječníku) 10.6 jsem na záchodě našla kapičku krve a 12.6 jsem ji po čůrání utřela taky.
Testy mám negativní nicméně mám zpoždění už 14dni. Chvilka to bolí jakoby to mělo přijít, ale mám jen slabý bílý výtok jsem nafouklá a chvilkama mě pálí bradavky.
Myslíte že vzhledem k dlouhému cyklu co po revizi mám je šance, že jsem těhotná? Mám ještě vydržet nebo se objednat na gyndu, jestli tam není jiný problém?

Ještě bych chtěla dodat, že od půlky cyklu beru NosiFol Forte DuoActive.
Děkuji za názory.

Příspěvek upraven 28.06.22 v 17:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 16:47

@Lilla28.8 zkoušela jste test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
28.6.22 17:16

Ano negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
28.6.22 17:18

@Jaroslavaaaaa ano negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 17:58

@Lilla28.8 zajít si k doktorovi protože vám muže škodit to co berete neprospívá to vašemu tělu třeba … nebo se muže stát ze je cysta nebo něco …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
28.6.22 18:04

@Jaroslavaaaaa děkuji za názor. Zítra volám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
1.7.22 09:25

@Jaroslavaaaaa ahoj, tak co? Jak dopadla ta krev?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.22 10:37

@Anonymka 01 ahojky, odešlo to s menstruaci byla sem na začátku těhotenství asi se jednalo o biochemické si myslím to mi doktor nerek jen ze to odešlo a ze sem čistá ze by se to už nemělo stát tak nevím :( nevím jestli se do toho mužů pustit s přítelem znova myslíte si ze mužů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat