Slabší MS než obvykle

Anonymní
6.7.21 11:38

Slabší MS než obvykle

Ahoj holky
ms tento měsíc přišla s dvoudenním zpožděním a začalo to slabým krvácením bez sliznice, ve snažení rozhodně nejsme, jsme ještě hodně mladí, ale dost mě to rozhodilo. Styk byl jednou a chráněný bez partnerovi ejakulace. Prostě první den ms slabá bez sliznice, druhý ms silná už se sliznicí, třetí den už zase nic, myslíte, že mám raději skočit pro test? Mám hrozný strach, že se něco pokazilo, ještě před samotným stykem jsme se vzájemně uspokojovali ručně, přítel ani před tím neejakuloval, tudíž by snad nikde spermie být neměli. Stalo se vám to někdy? Já mívám většinou ms první dva dny silnější a zbytek dní už jen špinění a teď to mám takové divné viz. jak popisuji..
Ještě přesně týden po styku jsem jela na kole a začal mě bolet podbřišek a měla jsem vodnatý nahnědlý výtok, ale to vše jen při fyzické námaze, od té doby nic, ale toto se mi jednou také stalo, ale na trampolíně po jumpingu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31807
6.7.21 12:31

Test pro jistotu zkus. Ale těhotenství považuju za nepravděpodobné. Takovou menstruaci jsem už zažila, nikdy z toho nic nebylo. Další cyklus byl normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat