Tělísko Jaydess - bolesti

Anonymní
5.7.21 15:31

Tělísko Jaydess - Bolesti

Zdravím všechny ženy, máte nějaké zkušenosti s hormonálním tělískem - bolesti při něm, jak dlouho trvaly? Nerada bych ale četla, známá to měla a museli ji vyndat, tam tý na to umřela maminka… bla bla bla. Ale opravdové z první ruky. Mám zavedeno přes 14 dní a trápí mě bolesti po celou tu dobu plus tmavě hnědé špinění, o víkendu jsme byli na menší dovolené tady v ČR a najednou mě chytily neskutečné bolesti. Neustále se opakující bodavé křeče, proběčela jsem snad celý den a skončila na pohotovosti. Tělísko sedí a vše je v pořádku, výsledky z krve též, dostala jsem injekci a už to bylo v pořádku. Začala jsem krvácet, takže možná přišla menstruace. Horší jsem ji ale nikdy neměla, beru dvakrát denně algifen kapičky a na večer čípky (předepsané od gyn.), stejně to nepomáhá. Je možné, že to moje tělo nechce přijmout? Nebo je stále brzo a bolesti mohou být? Budu ráda za zkušenosti a tipy na bolestivé dny při měsíčkách.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
294
5.7.21 22:53

Tělíska bohužel některým ženám působí potíže, o kterých píšeš, ale řadě z nich tyto potíže v průběhu času zaniknou. Nejvíce potíží mívají zpočátku a také při první menstruaci musejí být připraveny na silné krvácení. V dalších měsících, když si děloha na tělísko zvykne, potíže slábnou, ovšem může trvat až rok, než zmizí úplně. Pokud potíže přetrvávají, nezbude nic jiného, než tělísko odstranit. Protože hormonální tělíska jsou podstatně dražší než klasická a nelze říci, že jsou lepší, je otázka, zda není výhodnější klasické tělísko. V případě, že je nutné je odstranit, je finanční ztráta menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat