Slabý těhotenský test

Anonymni
16.2.08 08:47

Slabý těhotenský test

Ahoj, prosím o radu - mám 31.den bez menses. Když jsem si udělala test, byl 2.proužek velmi slabý - a to především při větším nasvícení testu a jeho naklonění. Musíte se na to soustředit, aby byl 2.proužek vidět. Vidíme ho s manželem, ten ovšem tvrdí, že je to jen místo, kde to má být vidět a proto je to nepatrně zabarvené. Můžu být těhotná? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4494
16.2.08 09:09

Myslím, žě těho být můžeš - já se taky testovala hned v den očekávané MS (31-32.) a proužek byl zatím slabý. Proužek se indikuje podle množství hCG v krvi, které časem narůstá. Takže testuješ-li se hodně brzy, tak je logicky slabší…takže bych pro jistotu vytrvala a zkusila test po několika dnech :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.08 11:39

Ahojky,tehulka byt urcite muzes,kamaradka ted mela take par dni porad slaby test a Dr ji rekl,ze musela otehotnet tesne pres menzes a tehu bylo cerstve a tudiz hormon nestacil vyskocit.Testuj dal…Pokud bude vse ok,budes mit za par dni dalnice.Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
234
16.2.08 19:08

ahoj, taky jsem tu první čárku měla nejdřív sotva znatelnou.Za dva dny už nebylo pochyb :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
16.2.08 19:31

Měla jsem to stejně - nejdřív byla druhá čárka skoro neviditelná, jen takový stín… A bylo to těhu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
19.5.08 18:21

Re: Slabý těhotenský test

Osmanka píše:
Ahoj, prosím o radu - mám 31.den bez menses. Když jsem si udělala test, byl 2.proužek velmi slabý - a to především při větším nasvícení testu a jeho naklonění. Musíte se na to soustředit, aby byl 2.proužek vidět. Vidíme ho s manželem, ten ovšem tvrdí, že je to jen místo, kde to má být vidět a proto je to nepatrně zabarvené. Můžu být těhotná? Děkuji

Ahoj já mám dostat MS v pátek 23.5.08 ale dnes jsem si dělala test a mňela jsem druhou čárku taky slabou!!!
Počkám do pátku a uvidíme!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
20.5.08 20:13

Ahojky.
Souhlasím s děvčaty. Já jsem měla úplně stejný problém. Taky jsem měla slabou čárku, a to i když jsem šla po týdnu k dr., ta mi řekla že přes ultrazvuk nic nevidí, a tak mi vzala krev a za týden jsem šla na kontrolu. Z krve to bylo jasný a potom už i na ultrazvuku mi řekla 7. týden. Takže těhotenství to klidně být může. :lol:

Gratuluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
27.5.08 06:03

Holky, poradíte mi?!?! Já vím, že je to pořád dokola, ale potřebuju trošku podpořit v mém doufání!
Dělala jsem si 4 těhu testíky a na všech jsou , ale ta druhá je úúúúúúúplně slaboulinká a světle růžová! Možná je to tím, že bych byla těhu jen 14. dní, protože jsem byla 13.5. na inseminaci - je možné, že je slaboučká kvůli nízké hladině HCG? Jsem nervózní před zítřejší kontrolou a doufám, že mi dr. těhu potvrdí! http:www.sirmi.ic.cz/smajl/14.gif

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.5.08 13:24

Veroniko, tak co? Potvrdilo se těhotenství? 4 testy by neměly lhát.

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
29.5.08 21:47

Ahoj - tak jestli lhaly nebo ne nikdo neví!
Dělali mi test z krve a měla jsem nízkou hladinu HCG - takže mi těhu ani nepotvrdily, ale ani nevyvrátily!!!! Za týden mám jít zase na kontrolu a to už snad budu něco vědět!

• Nahlásit
  • Citovat
4240
11.6.08 19:22

Tak holky, opravdu těh. to bylo - co jsem psala v únoru - proužek hodně slabý. Jenže pak jsem potratila. Po 2ms jsme na to šli a včera zase hodně a hodně slabé a mám nevolnosti. Tak jsem znovu zvědavá - jestli to nebyla vada testu. Před 2dny na testu nic a včera malinko. Tak že bzch - co pokus hned těh.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
11.6.08 19:35

Jééé, holky, já jsem Vám zapomněla napsat!
Tak 7 testů se // a 2 s /!!!! Těhotná jsem byla, ale mimi se neudrželo a přišla jsem o to! byla jsem strašně zklamaná, ale snad se to příště podaří!

Osmanka - moc bych ti to přála! Snad to tentokrát dobře dopadne a těhu se potvrdí a dotáhneš to až do konce, do porodu! Moc ti držím palečky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
542
12.6.08 11:59

Osmanko,
držím palce, ať čárečka na testíku sílí. Je mi líto, že to v únoru nevyšlo. Tak snad se zadařilo teď. Nepíšeš kolikátý den cyklu jsi testovala. A co dnes, testnula jsi znova?
Jinak asi není důvod proč bys zase neměla být znovu těhu, tělíčko je na to ještě asi nastartovaný z minule, tak moc držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
13.6.08 20:50

Den před ms jsem si dělala tedy test - for you, negativní, před tím slabě pozitivní ale jiný test. A dnes se ms nedostavila. Tak tomu nerozumím. Udělám si test asi v neděli ráno, když se to zítra nedostaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ivetka Ch.
9.7.12 20:39

tehotenstvi

Ahoj zdravim vsechny holky.
Potrebovala bych poradit, s pritelem se pokousime o mimco ale dostala jsem to a zaroven zvracela. Delala jsem si test a obevili se mi dve carky jedna bouzel hodne slaba tak nevim jestli muzu bejt tehotna nebo ne poradite mi nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama