prosim....pomoc

Anonymni
28.1.08 18:21

prosim....pomoc

ahoj holky,jsem tu poprve,jeste ted se klepu…prosim,poradte.Snazime se o mimi,cykly po HA chodi jako hodinky,jsem 4 mesice bez prasku…tento mesic jsme jeli naostro…ve ct mam dostat menzes…Dneska me zblaznila kamoska,at zkusim uz test…delala jsem ho ted vecer,mam slabou carku.....odpoledne jsem ale byla na kave,myslite,ze to zkreslilo test?Nemohu uverit,ze bych hned tak otehotnela a ze by carka vylezla uz 3 dny pred a jeste z vecerni moci.....Prosim o jakoukoliv odpoved.Diky Ila

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5165
28.1.08 18:28

Ahoj,myslim si ze kava by na to mit vliv urcite nemela.A druha carka se muze klidne objevit jeste pred menses,podle toho jaka je hladina hcg :-)
Jedine co ti muzem poradit je,zkus testnout za 2dny rano a uvidis.
Hodne stesti a drzim pesticky,at jsou tam // …ja na ne take cekam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
28.1.08 18:29

Přesunula jsem do těhotenského testu :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
28.1.08 18:51

No, to vypadá velmi dobře. Druhá čárka ještě nemusí 100% znamenat těhu, ale pravděpodobnost je hoooodně vysoká. Takže jak chceš, jestli bude mít manža radost, ukaž mu testík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13329
28.1.08 19:10

no, já si myslím, že je to opravdu hodně pravděpodobné. možná bych ještě počkala na termín menzes a tak tři dny po a opakovala test ráno. u všech testů píšou, že pak je větší spolehlivost testu. ale 100% potvrzení budeš mít až po rozborech krve u MUDry.
a opravdu je možné, že jsi otěhotněla tak rychle. my jsme to začali naostro zkoušet hned po vysazení HA, počítali jsme, že to tak půl roku nepůjde, a byla z toho klárka ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.1.08 19:26

Já jsem realista a skeptik, je mi jasný, že seš netrpělivá (kdo nebyl, že jo 8) ), ale test může být před příchodem MS falešně pozitivní - hormony. Samozřejmě těhotná být můžeš, stejně jako nemusíš. Upřímně tento masochismus moc nechápu, proč se zbytečně stresuješ testama před příchodem MS? Jestli pak MS dorazí, budeš akorát zklamaná a budeš přemýšlet, jak je to možný a co se stalo, když jsi měla pozivní TT.

Nicméně přeju ti, aby to těhotenství bylo, ale připrav se i na tu druhou možnost.

Nepřihlášená Sunnyside

• Nahlásit
  • Citovat
856
28.1.08 20:42

Já jsem to měla přesně tak - napoprvé a „bác ho“. Pozorovala jsem na sobě zvláštní dění - únavu, hlad a pevnější prsa. A test to ukázal ještě den před tím, než měl přijít menzes. Pak jsem opakovala test po týdnu. Teď jsem měsíc před porodem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.1.08 20:51

Holky diky moc,ja pocitam se vsim,mame doma uz jedno ditko,takze si rikam,ze ono to nejak dopadne…je mi celkem fajn,jen me pali bradavky a jsem jak pri zacinajici chripce…Jinak nic,takze spis pocitam ze nejsem.....holky diky…

• Nahlásit
  • Citovat
664
28.1.08 21:13

Třeba to klapne, já měla slabou čárku taky ještě před očekávanou MS a obě děti hned po vysazení antika a dodržení 2 měsíčního „dávání pozor“. Držím palce! Vydrž!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
29.1.08 16:32

ja mela dvakrat // uz pred ms,poprve 4 dny pred ms,podruhe jiz 8dni pred ms.
Kava to urcite neovlivnila takze si myslim ze tehu jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama