Slano ,záda, nevolnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 19:44
Slano ,záda,nevolnost?

Dobrý den, maminky a všichni ostatní.
Po porodu 1.syna 2015 jsem neustále užívala nějaká atb.po porodu 2.dítěte dcery taktéž teď už to budou 4 roky. pořád záněty moč. cest po porodu prsou, spodku apod. letos od unora jsem mela posledni atb.kdy me natekla pusa a myslela jsem si ze je to alergicka reakce skoncila jsem na interne na kortikoidech ale ouha tim to nebylo neptrala jsem dokud koncem unora se nestalo to ze se me udelalo rano z niceho nic zle hrozny bezbolestny prujem v poledne zvraceni motanice a bolest zad nikam jsem s tim nesla jen k obvodnimu. nijak to neresil byla jsem mockrat na neurologii, zubnim, rhb, ct mozku, rtg plic, gynde, sonu, chirde,,orl, jak u nas tak jinde, rtg zad jak krcni tak bederni patere.pry spatne drzeni tela mimo to jsem uzkostna ale rozeznam kdyz uzkost a strach mam a kdy ne.. doktori ale neveri. v cervnu jsem se nemohla hnout byla jsem 25× na wc a vecer jela na internu rozehnali me to. tento tyden se to opet den o dne stupnovalo slanost v puse bolest zad brneni koncetin, hlava, bolest oci zazivaci problemy, otekla jakoby od soli vypalena pusa a otekla zlaza vlevo. Jazyk spicka zarudla jakoby vypalena leky na uzkosti uzivam od destvi a proto si dovolim tvrdit ze uskosti znam. a nejvice me prekvapuje ze se citim jako na teplotu ale tu jsem nemela 14 let az do predposledno kapacky od bolesti najednou bum. vsechny testy jsou ok. porad mi opakuji jen to ze jsem na hlavu nic jineho neslysim.jsem z toho zoufala.leky beru rivotril dle potreby cca 0.5 mg denne. mirtazen, omeprazol, a na zazivani endiaron a cerne uhli..kdysi jsem pila opravdu hodne tekutim nyni to nejde ale snazim se.. po piti mam pocit plna a spousti se me slana chut az je me z toho ehm… Ledviny jsou ale v poradku na imuno alergo me chybelo zelezo doplneno a b12 ale to jsem uzivala a testy dalsi jestli se to upravilo nebo ne jeste nemam.ekg v poradku. presto se snazim na to nemyslet prechazet to a jit zivotem dal s detma, manzelem, ale jsem cim dal vic unavena uz vubec nemam odvahu doktory navstevovat vsude si mysli ze jsem blazen jo a stery z pusy jsem mela taky ok. i tak se snazim fungovat ale zada se zacnou stahovat cviceni to horsi leky od bolesti aulin, panadol, ibalgin atp.nic nepomaha nemohla jsem se skoro ani hnout z boku na krku na stranach jako by se mi to stahovalo spis v zadni casti.. a s tim jde i slano balon mam cvicim, masaze horsi, cviceni horsi, leky nic… Mate nektera zkusenost? Gastro a kolonoskopii nikdy nepodstoupim.na to odvahu nemam. dekuji vsem za odpoved zkusila jsem z lekaren vykoupit uz ledasco i kvasinky v tele byly vylouceny. :zed: :zed: :zed: nezlobte se ze pisu jako anonym.

Reakce:
sediza
Závislačka 2726 příspěvků 15.08.19 20:19

A které končetiny Vás brní? Kde presně co brní a kdy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 20:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky a všichni ostatní.
Po porodu 1.syna 2015 jsem neustále užívala nějaká atb.po porodu 2.dítěte dcery taktéž teď už to budou 4 roky. pořád záněty moč. cest po porodu prsou, spodku apod. letos od unora jsem mela posledni atb.kdy me natekla pusa a myslela jsem si ze je to alergicka reakce skoncila jsem na interne na kortikoidech ale ouha tim to nebylo neptrala jsem dokud koncem unora se nestalo to ze se me udelalo rano z niceho nic zle hrozny bezbolestny prujem v poledne zvraceni motanice a bolest zad nikam jsem s tim nesla jen k obvodnimu. nijak to neresil byla jsem mockrat na neurologii, zubnim, rhb, ct mozku, rtg plic, gynde, sonu, chirde,,orl, jak u nas tak jinde, rtg zad jak krcni tak bederni patere.pry spatne drzeni tela mimo to jsem uzkostna ale rozeznam kdyz uzkost a strach mam a kdy ne.. doktori ale neveri. v cervnu jsem se nemohla hnout byla jsem 25× na wc a vecer jela na internu rozehnali me to. tento tyden se to opet den o dne stupnovalo slanost v puse bolest zad brneni koncetin, hlava, bolest oci zazivaci problemy, otekla jakoby od soli vypalena pusa a otekla zlaza vlevo. Jazyk spicka zarudla jakoby vypalena leky na uzkosti uzivam od destvi a proto si dovolim tvrdit ze uskosti znam. a nejvice me prekvapuje ze se citim jako na teplotu ale tu jsem nemela 14 let az do predposledno kapacky od bolesti najednou bum. vsechny testy jsou ok. porad mi opakuji jen to ze jsem na hlavu nic jineho neslysim.jsem z toho zoufala.leky beru rivotril dle potreby cca 0.5 mg denne. mirtazen, omeprazol, a na zazivani endiaron a cerne uhli..kdysi jsem pila opravdu hodne tekutim nyni to nejde ale snazim se.. po piti mam pocit plna a spousti se me slana chut az je me z toho ehm… Ledviny jsou ale v poradku na imuno alergo me chybelo zelezo doplneno a b12 ale to jsem uzivala a testy dalsi jestli se to upravilo nebo ne jeste nemam.ekg v poradku. presto se snazim na to nemyslet prechazet to a jit zivotem dal s detma, manzelem, ale jsem cim dal vic unavena uz vubec nemam odvahu doktory navstevovat vsude si mysli ze jsem blazen jo a stery z pusy jsem mela taky ok. i tak se snazim fungovat ale zada se zacnou stahovat cviceni to horsi leky od bolesti aulin, panadol, ibalgin atp.nic nepomaha nemohla jsem se skoro ani hnout z boku na krku na stranach jako by se mi to stahovalo spis v zadni casti.. a s tim jde i slano balon mam cvicim, masaze horsi, cviceni horsi, leky nic… Mate nektera zkusenost? Gastro a kolonoskopii nikdy nepodstoupim.na to odvahu nemam. dekuji vsem za odpoved zkusila jsem z lekaren vykoupit uz ledasco i kvasinky v tele byly vylouceny. :zed: :zed: :zed: nezlobte se ze pisu jako anonym.

Gastro i Kolono klidně postup, protože Ti při tom dají (když jim to řekneš) oblbovák a nic nebudeš vědět. A nebo budeš, ale nebude to hrozný. Jinak slanou chuť v ústech opravdu doktoři neznají, je to divné, ale neznají. Mám ji skoro rok a myslela jsem, že jsem jedinná na světě :roll: Jinak mě zas bolí neustále ucho a motám se a příjde mi, že to jde z krku, ale taky tam prý nic nemám, takže :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 20:57

Sama jsem zvědavá, jestli se tu někdo ozve na tu „slanou chuť“ v ústech. Třeba i doktor. Já mám ledviny taky v pořádku a gastro za sebou. :think:

stinga
Echt Kelišová 8468 příspěvků 15.08.19 21:05

Mně to připadá, že by to mohlo být spíš od páteře nebo začínající RS?
na kolonoskopii klidně jdi, ale trvej na tom, že půjdeš pod narkózou - moje mamka tam na tom byla - akorát budeš potřebovat předoperační vyšetření
a gastro nic není, umrtví ti krk, a když prodýcháváš a posloucháš, co ti sestry říkají, tak je to v pohodě, důležité je to prodýchávání - nebolí to, jen brkáš ven ten vzduch, ale to brkání máš právě potlačit

Wanheda
Stálice 83 příspěvků 15.08.19 22:33

A nezpůsobují to léky? Něco jako vedlejší účinky? Dohromady tolik léků nemusí dělat dobrotu, ale ba naopak uškodí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 07:05
@Anonymní píše:
Gastro i Kolono klidně postup, protože Ti při tom dají (když jim to řekneš) oblbovák a nic nebudeš vědět. A nebo budeš, ale nebude to hrozný. Jinak slanou chuť v ústech opravdu doktoři neznají, je to divné, ale neznají. Mám ji skoro rok a myslela jsem, že jsem jedinná na světě :roll: Jinak mě zas bolí neustále ucho a motám se a příjde mi, že to jde z krku, ale taky tam prý nic nemám, takže :nevim:

Děkuji za odpověď, a to slano v puse Ti nedela zadne otoky nebo nezpusobuje jakoby vypalenou pusu? Alergicka reakce to neni.to vim urcite objevi se to jenom s tema zady. :think: taky mi prijde ze to jde z krku ale tahne se to do pusy jenom po leve strane. a otoky taky. i ret mi otece. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 10:07
@Wanheda píše:
A nezpůsobují to léky? Něco jako vedlejší účinky? Dohromady tolik léků nemusí dělat dobrotu, ale ba naopak uškodí.

Leky nejspis ne beru je dlouhodobe spis me nejde ta kombinace dohromady zada ( nemuzu se hybat) s tim najednou slanost a z ty slanosti nevolnost. v zari jdu jeste na revmatologii.uz si ale vazne zacinam myslet ze jsem divna. vydrzim hodne porody jsem mela ukazkovy, takhle kdejakoukoliv bolest zkousnu ale tohle me proste polozi. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 10:10
@Anonymní píše:
Leky nejspis ne beru je dlouhodobe spis me nejde ta kombinace dohromady zada ( nemuzu se hybat) s tim najednou slanost a z ty slanosti nevolnost. v zari jdu jeste na revmatologii.uz si ale vazne zacinam myslet ze jsem divna. vydrzim hodne porody jsem mela ukazkovy, takhle kdejakoukoliv bolest zkousnu ale tohle me proste polozi. :(

Nakoupila jsem ruzny spreje gely do pusy na afty netrpim ani na opary mela jsem jeden po prve v zivote ale jinak jidelnicek jsem upravila trapi me i vaha dolu to jde hned nahoru naopak vubec jim co nejvic to jde neni to na me poznat.za chvilku nevyjdu ani mezi lidi.vim ze se rika ze vaha k vysce ale i tak nekaky kilco nahore bych si vubec nezlobila..

Wanheda
Stálice 83 příspěvků 16.08.19 10:54
@Anonymní píše:
Leky nejspis ne beru je dlouhodobe spis me nejde ta kombinace dohromady zada ( nemuzu se hybat) s tim najednou slanost a z ty slanosti nevolnost. v zari jdu jeste na revmatologii.uz si ale vazne zacinam myslet ze jsem divna. vydrzim hodne porody jsem mela ukazkovy, takhle kdejakoukoliv bolest zkousnu ale tohle me proste polozi. :(

Ta slanost v ústech je ve všech ohledech zarážející. Většinou se dá vše vysvětlit, ale ta slanost, popravdě o tom slyším poprvé. Vypadá to, že je to od zad, od krční páteře, ale taky to může být v mozku. Ono všechno souvisí s druhým. Já být tebou jdu zkusit znovu všechny vyšetření, ale někam jinam. Možná to bude stát peníze, ale jinak to prostě nepůjde. Zkusit si najít nějakého odborníka, „mistra v oboru“, a říct mu o všem co tě trápí. Promluvit si s ním od A po Z a zkoumat to, kde to začalo a jak to postupovalo. No přeji ti hodně nervů a štěstí a hlavně zdraví. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 11:49
@Anonymní píše:
Sama jsem zvědavá, jestli se tu někdo ozve na tu „slanou chuť“ v ústech. Třeba i doktor. Já mám ledviny taky v pořádku a gastro za sebou. :think:

Taky tě to trápí? Já si to třeba vůbec nepřipouštím přechazím to prostě na to kašlu umrtvím si to calgelem na noc abych usla a prdím na to až když to dojde ve velkým s těma zádáma. taky su na ledasco splachovací.

Váš příspěvek
Reklama