Slapi Aku / Smarti Alu

Anonymni
16.6.09 23:04

SLAPI ALU /SMARTI ALU

Ahojky vám všem. Nemáte ,prosím, někdo zkušenost s těmito golfkami(Slapi Alu / Smarti Alu)? Hlavně bych ráda věděla, jak je vysoká rokojeť, jak vypadá nánožník a zkušenost s nimi.Děkuji všem,kteří mi pomohou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

mon
3
30.6.09 20:44

Slapi

Ahojky, tak já jsem si konečně po měsíci čekání právě přivezla domů Slapi Alu v zelené barvě. Malá si do nich okamžitě vlezla (ještě byly bez koleček :lol: ) Vzhled je úžasný, složené byly asi za 3 minuty. Rukojeť je od země cca 97cm (na výšku 170cm akorát). Nánožník je jen takový látkový „kryt“ - rozhodně není zateplený.
Váha s kolečky je ale cca 7-8kg (oproti 4,5kg, které uvádí výrobce). Ale i tak je lehoučký a velmi dobře se s ním manipuluje. Také má velmi jednoduché a pohodlné sklápění zad - a to až do lehu. Já mám typ 2009 - to má i polohování nožiček a já jen vřele doporučuji nešetřit a koupit to s tím polohováním. Také je velmi pohodlné, že má brzdy ovládané jen jednou nohou.
No, jinak jsem s ním zatím nevyjela, ale hned zítra se na to chystám - tak kdybych zjistila něco podstatného, písnu :D
Mon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.7.09 23:38

MON,děkuji moc za odpověď,napiš pak ještě,prosím,zkušenost z venku…zatím pa,Jiřina.

• Nahlásit
  • Citovat
17.7.09 00:05

Smarti4

Zdravím maminky, chci se jen zeptat jaký je rozdíl mezi kočárkem SMARTI4 a SLAPI ALU a jaké jsou zkušenosti????
Mooooc se mi líbí, ale jsme dlouháni a navíc s ním potřebujeme jezdit i v zimě…
Moc díky.....
Monča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
17.7.09 10:45

slapi alu má spojenou rukojeť, smarti alu ne.
smarti: http://www.kocarky-sara.cz/…m-p-803.html
slapi: http://www.mimistyl.cz/…-nanoznikem/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.09 16:55

Díky moc, už jsem je skoukla i na videu, jsou úúúúžasný!
Jen teď nevím který…?
Prosím, už s ním máte někdo zkušenost? Smarti se mi líbí víc, ale myslím, že slapi alu bude praktičtější, i co se týče koleček do zimy…? :o(
Moc děkuji Monča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.7.09 23:16

Já mám tento kočárěk nově koupený, jezdím s ním 3 dny a zatím jsem zklamaná. Vadí mi nízká rukojeť, zvlášť se sklopenou opěrkou kopu málem malému do hlavy:( A hrozně mě rozčiluje, že kočárek příšerně vrže, až se kolemjdoucí otáčejí. Jinak malému se v něm sedí dobřě, poměrně dobře jede a skutečně lehounký. No, zatím zvažuji, zda mu dát šanci, či se ho raději zbavit…Zajímalo by mě hlavně to vrzání, nikomu jinému to nedělá??

• Nahlásit
  • Citovat
mon
3
2.8.09 11:32

Slapi - vrzání

Ahojky,
mě na první procházce začal kočárek také šíleně vrzat, ale stačilo doma promazat kolečka a už s ním jezdím měsíc a je naprosto v pohodě, po vrzání ani památky.
Mon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.12 12:45

prostříkni to WD 40 ;) :palec: taky to tak udělám, hned jak mi přijde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama