Slečna XX Smutná?

Anonymní
2.4.17 23:30

Slečna ......XX.....Smutná?

Ahoj,

jaké se vám líbí jméno k příjmení Smutná? Chtěli bychom něco, co zní vesele :D - zatím mi všechny kombinace, co jsme vymysleli, zní smutně :D… Julie Smutná, Alena Smutná, Simona Smutná, to jsou jména, co se nám líbí…ale nějak si nejsem jistá tou kombinací. Napadla mě ještě třeba Gabriela nebo Alexandra, prostě něco, co to oživí. Co myslíte? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30296
2.4.17 23:32
@Anonymní píše:
Ahoj,jaké se vám líbí jméno k příjmení Smutná? Chtěli bychom něco, co zní vesele :D - zatím mi všechny kombinace, co jsme vymysleli, zní smutně :D… Julie Smutná, Alena Smutná, Simona Smutná, to jsou jména, co se nám líbí…ale nějak si nejsem jistá tou kombinací. Napadla mě ještě třeba Gabriela nebo Alexandra, prostě něco, co to oživí. Co myslíte? :)

Mne okamzite napadlo Antonie, ale proc, netuism :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8684
2.4.17 23:39

Co Radka nebo Radana - význam radující se, radostná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
2.4.17 23:40

A není to jedno? Jednou se třeba provdá a změní si příjmení. Veberte jméno co se Vám líbí nejvíc. Na nějakém seznamu, už je to pár let a nemá to nic společného s filmem, jsem četla jméno Eliška Šoustalová. Tak si myslím, že jestli někomu bude připadat, že to zní smutně, mě to teda smutně nezní, tak je to lepší než kdyby byla třeba Šoustalová, na základce na druhém stupni by byla pro smích mnohem víc. (Omlouvám se, pokud tu má někdo takové nebo podobné příjmení.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
věřící Marie
2.4.17 23:45

Deborah, Božidara, Miriam, Nuriana… :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Upravit
2.4.17 23:50

Ema, Eliška ta mi přijdou veselá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 23:54

Mně se líbí Šárka Smutná, Miriam Smutná (koukám, že jsem předběhnuta :D) a Antonie Smutná (to už jsem taky předběhnuta)…:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
3.4.17 00:02
@zrcadlo píše:
Co Radka nebo Radana - význam radující se, radostná :lol:

No mě hned napadla Radoslava :mrgreen: A Taky Jana Smutná, i když ta je nejsmutnější na světě :lol: písnička od skupiny Jananas nebo co třeba Matylda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5414
3.4.17 00:27

Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 06:23

Eliška, Kateřina, Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 06:56

Ema, Julie. Jmen je hodně a jak se tady píše, vyber jméno které se vám líbí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
3.4.17 07:35

Mně to tedy nejlíp zní s tou Radkou. Radka Smutná - je to hezké. :-) A navíc Radka se v dnešní době nejmenuje každá druhá holčička, takže z tohoto pohledu je jméno i výjimečné. :-) Jo a všechny Radky co znám, jsou strašně bezva holky. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 07:48

Veronika :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6903
3.4.17 07:54

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
3.4.17 07:57

Za me Radka Smutna. Me se Radka libi uz dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama