Slehle zahlavi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
19.1.22 10:37

Slehle zahlavi

Maminky,
Mala 3m ma slehle zahlavi vlevo skrz predilekci.
Podkladam, motivuju, už se to lepší.
Alr prosim o radu, zda polohovat i na slehlou stranu?
Kdo s tim matrle zkusenosti, zakulatila se vám hlavicka casem?
Dekuji
J.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2883
19.1.22 12:39

Syn měl též, řešili jsme kraniální remodelační ortézou. Nebylo to ani levné ani snadné, ale nelituji. Ze zkušenosti v rodině vím, že podkládání nefunguje a motivace v bdělém stavu nestačí. Určitě kromě toho, že to pomohlo tvaru hlavy, pomohlo to i v boji s predilekcí (+jsme cvičili vojtovku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 12:20

Ahoj, 4 mesicni miminko ma slehlou
hlavicku - levou stranu v zadu. Ukazovala jsem to doktorce a rekla mi jen at ho polohuju na tu neslehlou stranu. Prosim jsou jeste nejake rady jak to spravit? Zvladli jste to doma nebo jste nekam dochazeli? Mam ho polohovat na bok i na tu spatnoustranu? Nejvic mi spal na zádech lehce natoceny do levá…dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
2413
1.5.22 12:28

My pouzivali od narozeni ten polstarek pro miminka proti zplosteni hlavicky. Koupila bych i ted a pokud je na zadech, pouzivala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 12:48

@plainy no ja to neznala :(
Uz ho mam. Ale dr mi rekla ze ho davat nemam ze ma lezet na rovine tak ja nevim :(

• Citovat
  • Nahlásit
4339
1.5.22 13:16

Nemas polohovaci valecky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2413
1.5.22 13:36

Urcite bych davala, ten malinky polštářek je presne prave proti tomu slehnuti. :palec: I v mem okoli davaji a zase nam to naopak mudr doporucila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 13:43

Uz mam valecky i polstarek. Ale uplne nevim jak ho mam polohovat :roll: Kdyz ho budu davat uplne na bok, tak se bojim aby se mu neslehla ta hlavicka na druhe straně to se nemuze stat? A polstarek to uz nam asi nepomuze kdyz uz slehnuto mame ne? :( :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
2413
2.5.22 16:40

Polstarek bych davala treba se to srovna samo :palec: a polohovala bych trochu na druhou stranu. A uvidite. Drzim palce at se to srovna samo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat