Jak oblékáte mimča (6 měsíců) v zimně do kočárku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
17.1.22 20:15

Jak oblékáte mimča (6 měs.) v zimě do kočárku ?

Zdravím, jak oblékáte miminka v zimě do fusaku a do hluboké korby? Zimu myslím kolem 0 stupňů ( -2, -1, 0, 1, 2 atd.). Děkuji za rady :)

Příspěvek upraven 17.01.22 v 20:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2373
17.1.22 20:19

Tipla bych, že asi pořádně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36836
17.1.22 20:30

Pokud jde o nesedící spící dítě, které venku nebudu vytahovat, tak body, bavlněné punčochy a lehčí kombinézu z fleesu nebo mikroplyše, teplou čepici. Za předpokladu, že fusak je zimní a korba bude mít ještě kryt.
Pokud šlo o už sedící dítě, které se bude venku vytahovat, oblékla jsem víc, ale používala lehčí fusak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
17.1.22 20:37

3měsíční má body, punčochy (to nosí doma), pak svetr, teplou kombinézu s kapucí, čepici, rukavice. V kočárku je v zimním fusaku, ale končí jí v úrovni prsou, není možné ho utáhnout u hlavy, proto ta kombinéza. Když je pod nulou, dám do fusaku ještě slabou dečku. Oblečení je akorát, nikdy nebyla prochladlá a ani zpocená :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18976
17.1.22 20:38

Kojis venku? Potrebujes ho vyndat?
Klasika body - mikina - kombineza - fusak.
S ohledem na hrejivost kombinezy/fusaku/korby - vse se dost lisi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39001
17.1.22 20:44

Zajímavý, dcera dává jen v mikině, čepičku, rukavičky a vždycky je krásně teplý
edit má teda tři měsíce a jen leží

Příspěvek upraven 17.01.22 v 20:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
17.1.22 20:44

Já dávám body s dlouhým rukávem, tepláčky a mikinu nebo teplý plyšový overal (podle toho, jak je venku), čepičku + zimní fusak a na kočárku mám ještě ten “kryt” :D
Malý je vždycky teploučký :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
17.1.22 20:45

Body, punčochy, overál chlupatkový, fleesový. A takto do fusáku. Kombinezu a fusák dokupy jsem nikdy nedávala… to se tam to dítě snad už nepohne…

Příspěvek upraven 17.01.22 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
17.1.22 20:46
@vokishka píše:
Zajímavý, dcera dává jen v mikině, čepičku, rukavičky a vždycky je krásně teplý
edit má teda tři měsíce a jen ležíPříspěvek upraven 17.01.22 v 20:45

mi je vždy líto těch miminek v šilených kombinezách a ještě ve fusáku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1835
17.1.22 21:11

Mam 9 mes, jeste v korbe, venku ho nevyndavam - body, teplacky, ponozky, lehky svetrik, outlast kukla a capacky. Mam super outlast fusak, maly je krasne teply, neni z nej zpoceny ani studeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
17.1.22 21:13

Mam 4,5 mesicni dvojcata, bodycko, teplacky, ponozky a chlupata kombineza, rukavicky a slaba cepicka, protoze kombineza ma chlupatou kapucu.
V kocarku je jeste prehodim dekou, ktera ale neni tlusta. Fusak nevedu.
Ja obecne nejsem navlekaci matka, prvorozeny byl nejmene oblikane dite v okolo a celych 5let je nejzdravejsi dite v okoli. Uvidime, jestli to bude platit i u dvojcat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
17.1.22 21:15

Já teda dávám fusak i kombinézu, dítě by mělo mít o vrstvu vic než matka a já teda mám taky zimni bundu a svetr takže ten fusak je ta vrstva navíc, ale jsou různé fusaky, takže můžeš mít nějaký do -30 a tam by se ti dítko potilo :) můj malý venku spi třeba i 3-4 hodiny a skoro se nepohne, takže ať je v teple

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
17.1.22 21:25

Body a tenké dupačky, chlupatý tlustý overal a v kočárku má peřinku, ne fusak (ta peřinka není tak tlustá). A kryt na kočárek. Když je jó zima, ještě dečku navíc. Ten overal má i přehrnutí přes ruce, takže rukavice netřeba, čepici samozřejmě má.

Mě by spíš zajímalo, jak takto staré oblékáte, když je máte v nosítku? Já ji mám jen v normálním oblečení (body, dupačky), jako na doma, ale nahoře, kolem krku a hrudníku (jejího) ji vždycky musím utemovat třeba vlněnou šálou, protože by tudy děsně táhlo. Ale není to ideální. :think: (mám teplou bundu s nosící vsadkou)
Když jsem ji zkusila mít v nosítku v tom chlupatém overalu, byla úplně splavená vedrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
17.1.22 21:28
@DV_JANA píše:
Já teda dávám fusak i kombinézu, dítě by mělo mít o vrstvu vic než matka a já teda mám taky zimni bundu a svetr takže ten fusak je ta vrstva navíc, ale jsou různé fusaky, takže můžeš mít nějaký do -30 a tam by se ti dítko potilo :) můj malý venku spi třeba i 3-4 hodiny a skoro se nepohne, takže ať je v teple

jasné že nepohne takto navlečený to ani nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
17.1.22 21:37
@Veru1987 píše:
jasné že nepohne takto navlečený to ani nejde…

No on se nekope ani když spí doma jen pod peřinkou… upřímně já mám svetr, teplou bundu a stejně mi je kosa jak sviňa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat