Uspávání 4měsíčního

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
203
17.1.22 19:59

Uspávání 4 mesicniho

Dobrý den, dcera usíná položením do postýlky, dudlík, musí být na boku. Budou ji čtyři měsíce. Asi hodinu vždy hlídám a vracím dudlík, pak zabere. To mi nevadí. Jinak neusne, ruší ji houpání, hlazení atd. Na zádech také neusne, na břiše také ne. Říkám si, až se začne více hýbat, že na tom boku jak ji napolohuji já už nevydrží a bojím se toho, aby mi dobře usínala. Také mám problém v noci, kdy nechce po krmení hned spát a ten její uspávací rituál nezabírá tak jak ji uspat. Měl jste to někdo podobné, taky jste nemohli najít způsob jak uspat miminko? Nechtela bych zavadet právě nějaké nové uspávací metody, abych nebyla pak otrokem, např houpání na míči atd mám vyzkoušené že ji to ruší a neusne nebo po sebemenším jiném pohybu je vzhuru 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2373
17.1.22 20:17

Budeš se muset zařídit podle aktuální situace, je to dítě, v jedné poloze nebude usínat až do 18 :mrgreen: Připrav se, že až začne sedět, lozit tak bude uspávání o něco náročnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18955
17.1.22 20:36

No, nechces zavadet nove uspavaci metody, ale asi budes muset.
Meni se miminko a meni se i uspavani.
Ber cokoliv, co bude fungovat. Otrok nebudes nafurt, stejne se to pak zase nejak zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
17.1.22 21:18

Mam 4,5 mesicni dvojcata a usinaji tak, ze je polozim do postylky, prikryju a od odchazim. Holcicce dam jeste dudlik, klucik ho odmita. Kdyz ji dudlik vypadne, a vidi kam, tak se pokousi si ho dat zpatky do pusy, kdyz je neuspesna, zacne knourat a nasadim a odchazim.

Ad nove uspavaci metody, asi budes muset, jinak Ti nebude spat a budes na nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
17.1.22 21:26

Mám čerstvě 7 měsíčního a za tu dobu se naše uspávaní změnilo minimálně 5×.. Neřeš a přizpůsob se jejím aktuálním potřebám. Čím víc se tím budeš stresovat, tím to bude pro obě horší. Je to ještě drobek, roste, mění se.. Ty tu buď hlavně pro ni :hug: Do 18ti ji uspávat nebudeš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
17.1.22 21:40

Děkuji všem. já vím, že se to bude měnit, spíš jsem se asi potřebovala svěřit, že se toho bojím.. jelikož teď jsem zvyklá, že to jde hladce, když to někdy trvá dýl tak jsem hned naštvaná a nevrla, přitom vim, ze to cítí a je malinka. Bojím se te změny, že nebudu vědět jak na ni a ona mi bude plakat :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2426
17.1.22 21:47

Kolem toho 4. měsíce je to typické, že se spánek změní včetně rituálů. Obvykle prý k horšímu :). Já jsem tehdy přešla z usínání v náručí na uspávání kojením. Řídím se tím, že dokud to pro mě není problém, tak to není problém. Jakmile to problém začne být, tak ho vyřeším. Uspávám tak, aby dítě co nejrychleji usnulo a já si taky mohla odpočinout. Dokud to funguje, tak to prostě funguje. :) Nestresuji se tím, co bude za měsíc, ono to zas bude všechno jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat