Slepé střevo příznaky

Anonymní
12.4.17 18:52

Slepé střevo příznaky

Ahoj, nevim, zda jet nebo ne k dr. Nechci být za hysterku, ale bolesti mám příšerné.
Za normálních okolností bych neváhala a jela. Od rána mě bolí břicho, asi 5,x jsem měla průjem. Pocity na zvracení celý den, ale nezvracim. Potud bych to brala jako střevní obtíže, ale mám k tomu nesnesitelné křeče, při nichž hlasitě stenam az mi vhání slzy do očí. Srovnatelné snad s kontrakcemi, které jsem mela po vyvolavacce. To trvá celý den, od cca 12 hodin už ze mě nic nevychází.

Jak říkám, jela bych, ale zpátky mě drží to, ze obe deti mely průjem včera, tak si rikam, jestli jen nejde taky o tu chripku. Na druhou stranu mám břicho nafoukle jak těhotná a na dotek mě bolí. Taky cely den dost krkam.

Co byste dělaly vy, cekaly nebo radši jely?

Nejsem žádný hypochondr, k dr chodím fakt minimálně, ani s detmi nelitsm s každým zakaslanim.

Anonym - děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

zoy
1498
12.4.17 18:56

Jela bych na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17757
12.4.17 18:56

Asi bych jela :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
12.4.17 19:01

Vcelku nevim na co si to hrajes, pokud je to az tak, tak svihej k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
12.4.17 19:04

Řekla bych, že máš tu virozu jako děti, že tohle slepé střevo nebude… dcera prodělala slepák nedávno, chodila v předklonu, měla horečku, zvracela… ale neměla křeče, neškrundalo jí v břiše, nebyla nafouklá… ovšem pokud by to bolelo fakt tak moc, jela bych na tu pohotovost taky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
12.4.17 19:15

Jela bych hned, a to nejsem citlivka. Profitovat z návštěvy nemocnice budeš tak jako tak - buď ti dají něco na zlepšení případné střevní chřipky, nebo tě vemou šmahem pod kudlu. Určitě tě ale nepošlou domů jen tak. :kytka: Tak mazej… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.17 19:28

Holky děkuju. Před malou chvílí přijel domů muž, tak zhodnotime situaci.
Celý den jsem prospala, budily mě jen ty křeče. Ted jsem se probrala trochu vic.
Křeče jsem teď měřila a přichází po cca 20 minutach. Mezi nimi se citim dobře, jen unavená.
Zakl

• Nahlásit
  • Citovat
17757
12.4.17 19:31
@Anonymní píše:
Celý den jsem prospala, budily mě jen ty křeče. Ted jsem se probrala trochu vic.
Křeče jsem teď měřila a přichází po cca 20 minutach. Mezi nimi se citim dobře, jen unavená.
Zakl

a nerodíš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
12.4.17 19:34

Slepé střevo myslím častěji způsobí zácpu a zástavu odchodu plynů než průjem. Máš teplotu? Co tak vím, začíná to bolestí okolo pupku a stěhuje se to do pravého podbřišku. Nicméně pokud máš na slepák podezření, nech se okouknout, doktor bude vědět jedna dvě, jestli je to ošklivý průběh virózy, nebo apendix. Věřím ale v tu virózu, pokud ji měly děti včera!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18080
12.4.17 19:36
@Anonymní píše:
Zakl

Myslim, ze to slepak nebude, pokud jsi mimo krece v pohode.Na druhou stranu, pokud jsou bolestive tak, ze zastenas..ja bych asi jeste cekala, jak v noci. Nacpala bych se zivocisnym uhlim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 19:43

Moje zkušenost je, že slepé střevo bolí pořád, nejde o křeče v určitých intervalech, ale o stálou bolest. Něco na zažívání doma nemáš? Nebo algifen od bolesti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24857
13.4.17 08:06

U slepáku by jsi si nemohla dřepnout. Jak je ti teď ráno, byla jsi na pohotovosti nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.17 08:24

Ahoj holky, moc vám děkuju za rady. V noci jsem ještě měla silné křeče, ale poslední kolem 4. hodiny ráno a od té doby je zatím klid. Na pohotovosti jsem nebyla, jen jsem si vzala ibalgin.

@ka2ka píše:
a nerodíš :mrgreen:

to určitě ne, ale pobavilas mě. I když jsem doma večer taky říkala, že snad rodím :mrgreen:

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
13.4.17 08:54
@Anonymní píše:
Ahoj, nevim, zda jet nebo ne k dr. Nechci být za hysterku, ale bolesti mám příšerné.
Za normálních okolností bych neváhala a jela. Od rána mě bolí břicho, asi 5,x jsem měla průjem. Pocity na zvracení celý den, ale nezvracim. Potud bych to brala jako střevní obtíže, ale mám k tomu nesnesitelné křeče, při nichž hlasitě stenam az mi vhání slzy do očí. Srovnatelné snad s kontrakcemi, které jsem mela po vyvolavacce. To trvá celý den, od cca 12 hodin už ze mě nic nevychází.

Jak říkám, jela bych, ale zpátky mě drží to, ze obe deti mely průjem včera, tak si rikam, jestli jen nejde taky o tu chripku. Na druhou stranu mám břicho nafoukle jak těhotná a na dotek mě bolí. Taky cely den dost krkam.

Co byste dělaly vy, cekaly nebo radši jely?

Nejsem žádný hypochondr, k dr chodím fakt minimálně, ani s detmi nelitsm s každým zakaslanim.

Anonym - děkuji

nějaká viróza? tohle na slepák nevypadá..měla bys navíc zvýšenou teplotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
30.7.17 19:14

Tak u mne to nemělo nějak dramatické a bolestivé příznaky… :),prostě mne začalo bolet břicho, ne ale drasticky, ráno návštěva u „obvodní“,která provedla CRP, poslala mne na chirurgii do nemocnice a tam si mne po předešlém „ohlédání“ už nechali… 8o a odpoledně to „šlo ven“ :).Pak 8 denní pobyt v nemocnici a měsíční neschopnost, alespoň mám pokoj.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama