slída u Jané slalom pro 2008

Anonymni
15.4.09 12:32

slída u Jané slalom pro 2008

Dobrý den,
ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti se slídou na boudičkách u kolekce 2008. Zvažuji, že si koupím trojkolku, ale váhám mezi 08 a 09. Vytrhává se nebo praská ta slída u 08?

Moc díky :lol:
Anera

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.4.09 12:59

Anero já mám kolekci 2007 a dala bych přednost té 2009 pokud máš možnost z jednoduchého důvodu - ta slída už tam je alespoň částečně zakrytá a kromě toho, že se někomu ten igelit rval, tak taky na dítě docela solidně pražilo. Dá se to vyřešit takovou pružnou clonou na ten igelit, co šije nějaká paní na mimibazaru, ale jestli se rozhoduješ mezi 08 a 09, šla bych raději do té nové.
Tak šťastnou ruku při výběru ;-)
Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
15.4.09 13:00

Ahoj, mám kolekci 2008, no ale jestli myslíš to průhledný na boudě u sporťáku, tak ještě nevím, zatím máme korbu… ale píšu, že kdybych se měla teď rozhodnout já, šla bych do 2009, z toho důvodu, že tam ta slída není. Prej spíš vadí, že přes ni svítí na mimčo sluníčko, takže se musí něčím zakrývat. O tom, že by se vytrhávala jsem ještě nikoho neslyšela… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IfcaL
6.2.11 16:22

Zkušenost 3-letá

Ahoj, mě se slída u sporťáku Jané Slalom Pro 2008 vytrhla dvakrát, poprvé mi to uznali jako reklamaci, podruhé už ne. Teď hledám řešení, jak to opravit, máme druhé miminko a nový kočárek kupovat nechci. Nevíte, jak to opravit? Děkuji za nápad…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama