Slintání

386
16.11.06 15:18

Slintání

Ahojky všichni,
chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenosti se slintám. Adámkovi je už 16 měsíců a pořád strašně slintá. Doktorka řekla, že je citlivý a má hodně slin. Mně přijde, že je neumí polikat. Zubama to není, protože už má skoro všechny a slintá neustále od 2. měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

450
16.11.06 15:27

Cauves,
no Milanovi jsou 2,5 a slinta taky :D , ale myslim, ze vzadu jeste nema uplne dorostle stolicky, no kazdopadne si nemyslim, ze by to bylo neco hrozneho, jeste jsem nevidela velke dite ktere by slintalo, takze si myslim ze to casem prejde :) alespon doufam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
16.11.06 15:28

Ahojky,
mám 20 měsíčního synka a ten taky strasne slintá a to tedy opravdu hodně. Dokáže za den proslintat i deset brindáků. Zuby už má taky všechny. Lékařky jsem se ještě neptala, ale za čtrnáct dní jdeme na ORL na kontrolu po nástřihu uzdičky pod jazykem. Zkusím se zeptat. Třeba poradí.
Kris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
16.11.06 20:36

No holky, nestrašte … Jája slintá jak bernardýn pomalu od narození, už mám přes 30 bryndáku a jaksi pořád nestačí … a tajně doufám že za chvíli se to spraví a přestane, a vy tu vytasíte takový věci :wink: .

A jak to děláte v zimě? Já si nedovedu představit, že bude mrznout a Jája takhle bude slintat - mokrej bryndák pod bradou (to vlastně bude zmrzlej) rampouch u pusy … bradu omrzlou 8O 8O 8O Sem právě myslela že jak mu bude zima že zavře pusu a slintat venku nebude … nebo aspoň minimálně … :?

• Nahlásit
  • Citovat
386
16.11.06 21:03

Ahoj Andělko,
nevím, čím to je, ale když jsme v zimě venku a sedí v kočárku, tak tolik neslintá. A pro jistotu mu mažu pusinku (hlavně bradičku) krémem. A bryndák nedávám - má bundu nebo kombinézku. Drž se. Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
16.11.06 22:23

Evo - to je sice pěkný, že má bundu nebo kombi … ale to radši ať má mokrej bryndák, než tu bundu nebo kombinézu. Přeci to zas nemůžu pomalu každej den prát - hlavně když by byly nějaký fleky … :roll: No pokud si nechá dudla v puse, tak to docela půjde … nebo když usne - to leží a neslintá :wink: . Uvidíme jak to půjde, no …

• Nahlásit
  • Citovat
Tattiana
17.11.06 09:19

:D :D ahojky holky :D :D

tak malý začal takhle hodně slintat až kolem roku 8O a slintá doteď, protože mu stále lezou zuby. Jenže slintá, jen když má v puse cumel 8O , přes den ho nenosí, ale když ho náhodou ukořistí, tak je šťastný jako bleška a začne takhle slintat a to dost. Takže mu ho bereme a má ho jen na denní a noční spaní.

Ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat
386
18.11.06 17:20

Andělo - peru stejně minimálně jednou do týdne, takže je to vlastně jedno. Zatím mi ty věci vychází dobře. A když mu dám něco i druhý den, tak se taky nic nestane. Jsou to jen sliny a po nich fleky nemá. Tak ať vymyslíš ten nejlepší způsob.
P.S. dudlík je dobrý, taky jsme to tak dělali, ale už je na něj starý. Má ho jen na usínání.
Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1698
14.12.13 11:01

Ahoj, moje dcera ma 3 roky a docela slinta. Netece ji to z pusy ven, ale kdyz mluvi ma pusu plnou slin. Hrozne mi to vadi je to nevzhledny. Cim to muze byt? malo tekutin? Zuby uz ma asi vsechny ktere by v tomhle veku mela mit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama