Sliz z menstruace

Anonymní
17.2.20 10:30

Sliz z menstruace

Mám otázku. Je mi 13 let a mám svou 2 menstruaci. První jsem dostala v listopadu 2019 a druhou v únoru 2020. Měla jsem menstruaci 4 dny a na 4 den byla už slabší že večer jsem si dala intimku a nic na ní nebylo. Dala jsem si tedy intimku i přes noc a ráno (jakože 5 den) na ní bylo jen špinění. Když jsem si (pořádvyměňovala vyměňovala intimku tak asi po 3 minutách začala zase téct krev a byla jakoby byla ne úplně silná a když jsem šla na záchod a utírala se tak na toalet. papíru byla jakoby taková menší „sliz“ - „hroudka“ Krve. A nevím jak je to možné protože jakože mi už končila a tady se začala zase valit krev a ta malá hrouda? Nevíte co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23236
17.2.20 10:35
@Anonymní píše:
Mám otázku. Je mi 13 let a mám svou 2 menstruaci. První jsem dostala v listopadu 2019 a druhou v únoru 2020. Měla jsem menstruaci 4 dny a na 4 den byla už slabší že večer jsem si dala intimku a nic na ní nebylo. Dala jsem si tedy intimku i přes noc a ráno (jakože 5 den) na ní bylo jen špinění. Když jsem si (pořádvyměňovala vyměňovala intimku tak asi po 3 minutách začala zase téct krev a byla jakoby byla ne úplně silná a když jsem šla na záchod a utírala se tak na toalet. papíru byla jakoby taková menší „sliz“ - „hroudka“ Krve. A nevím jak je to možné protože jakože mi už končila a tady se začala zase valit krev a ta malá hrouda? Nevíte co by to mohlo být?

Krevní sraženina. Nic to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
17.2.20 10:37

Sliz z menstruace

@Russet Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2451
17.2.20 10:44

Menstruace není jen čirá krev. Bývají v ní i různé hrudky atd. to je normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 10:46

@JancaS84 Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
12043
17.2.20 10:55

To je úplně normální - je to buď krevní sraženina nebo kus děložní sliznice, což je to, co se musí z těla odplavit při menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 11:00

Sliz z menstruace

@Ou Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu