Slovenský seriál Hnízdo

18874
14.1.21 15:24

Slovenský seriál Hnízdo

Ahoj, pojďte to zdrbnout :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34628
14.1.21 15:36

Líbí se mi, moc. Ale co mi vadí, že k tomu nemám žádnou vztahovou mapu, na začátku dalšího dílu nedávali ukázky z dílu minulého a tím, jak běží jen jednou týdně, hůře jsem se v tom orientovala.Jde o složitější a ne prvoplanovity děj, aspoň co mám informace z tisku a slovenské části mé rodiny, která ho viděla. Není to seriál, který by šel sledovat od žehlení a toto dost chybí.

Bylo by fajn, kdyby se někde ukládal a po ukončení se podívat třeba na jeden díl každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18874
14.1.21 15:40

Fakt? Však tři páry. Dva chlapi spolu pracují a mají manželky. A jeden neplodny pár zaměstnaný u rodičů v ateliéru :nevim: nejdřív jsem myslela, že skrývá jen břicho a v tom baby boxu už byla. Znásilnění tipuju buď toho gamblera nebo toho neplodneho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18874
14.1.21 15:40

Prosím bez SPOILERU

:cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34628
14.1.21 15:46
@Bubla Bůčková píše:
Fakt? Však tři páry. Dva chlapi spolu pracují a mají manželky. A jeden neplodny pár zaměstnaný u rodičů v ateliéru :nevim: nejdřív jsem myslela, že skrývá jen břicho a v tom baby boxu už byla. Znásilnění tipuju buď toho gamblera nebo toho neplodneho :D

Ja jsem si původně myslela, že porodila tu holčičku se srdeční vadou, nebylo jasné, kdo dává dítě do baby boxu na začátku prvního dílu a na to že byla před porodem, měla malé břicho. A nebylo to jasné ani ségře, až po shlédnutí druhého dílu nám došly některé věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5204
14.1.21 15:49
@Pears206 píše:
Líbí se mi, moc. Ale co mi vadí, že k tomu nemám žádnou vztahovou mapu, na začátku dalšího dílu nedávali ukázky z dílu minulého a tím, jak běží jen jednou týdně, hůře jsem se v tom orientovala.Jde o složitější a ne prvoplanovity děj, aspoň co mám informace z tisku a slovenské části mé rodiny, která ho viděla. Není to seriál, který by šel sledovat od žehlení a toto dost chybí.Bylo by fajn, kdyby se někde ukládal a po ukončení se podívat třeba na jeden díl každý den.

Máš/máte/ to tady:
https://www.ceskatelevize.cz/…hnizdo/dily/
Ale, bohužel, je to časově omezené.
Někdo zmiňoval, že to mají Slováci někde celé, třeba sem dá odkaz.
Nečetla jsem to tu zatím všechno, tak už možná dal…

Příspěvek upraven 14.01.21 v 15:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18874
14.1.21 15:50
@Pears206 píše:
Ja jsem si původně myslela, že porodila tu holčičku se srdeční vadou, nebylo jasné, kdo dává dítě do baby boxu na začátku prvního dílu a na to že byla před porodem, měla malé břicho. A nebylo to jasné ani ségře, až po shlédnutí druhého dílu nám došly některé věci.

Asi to tam bylo schválně takto. Ale jako jo, kvůli jménům třeba. Však právě proto si to tu můžeme psát. U Kukaček taky vydali tu mapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34628
14.1.21 16:00
@Iv.Sa. píše:
Máš/máte/ to tady:
https://www.ceskatelevize.cz/…hnizdo/dily/
Ale, bohužel, je to časově omezené.
Někdo zmiňoval, že to mají Slováci někde celé, třeba sem dá odkaz.
Nečetla jsem to tu zatím všechno, tak už možná dal…Příspěvek upraven 14.01.21 v 15:52

Díky, po tomto jsem nepatrala. Máme chytrou televizi, kde si můžu vše přehrát az týden zpětně, tak toto mě nenapadlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18874
14.1.21 16:02
@Pears206 píše:
Díky, po tomto jsem nepatrala. Máme chytrou televizi, kde si můžu vše přehrát az týden zpětně, tak toto mě nenapadlo :mrgreen:

Nahrávka ti vydrží měsíc, tak to pak můžeš shlédnout po 4 dílech najednou. Já teď ráda koukám na něco každý večer a těším se na další týden, i když to člověk může stáhnout nejspíš na netu. Ve středu třeba nahrávám holky za mřížemi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5204
14.1.21 17:07
@Bubla Bůčková píše:
Nahrávka ti vydrží měsíc, tak to pak můžeš shlédnout po 4 dílech najednou. Já teď ráda koukám na něco každý večer a těším se na další týden, i když to člověk může stáhnout nejspíš na netu. Ve středu třeba nahrávám holky za mřížemi :D

1.1. se mi podařilo shlédnout na HBO 3 až do 1,30 h. všech šest dílů seriálu „Mělas to vědět“ s Nicole Kidman a Hugh Grantem v hlavní roli /78% na ČSFD/ v jednom záhulu ;)
Jak je ta možnost, tak jedu :oops: /manžel byl na noční. Sedmilhářky I a II mě bavily ještě víc /až 86% na ČSFD/, ani nevím, zda tyto série mají na emimi diskuzi.
„Hnízdo“ mě zaujalo velmi. Musím si 2. díl pustit znovu. Zatím jsem pochopila, že se Norisová s někým ovíněná zapomněla na oslavě něčích 40. narozenin, zvláštně se zatvářila, když je kámoš s barem a motorkami zmiňoval, ne, že byla znásilněná. Ten její flashback byl na mě příliš krátký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
14.1.21 17:49

No, já zatím pochopila, že ten barman, „gambler“, Norisová(nebo její manžel) byli spolužáci. A ti architekti (neplodní) ti na té oslavě nebyli, ne? Tak nevím, jestli se znají. Každopádně to vypadá, že toho Norisové kluka si vezmou oni. Já taky myslela, že to začíná tím, že ta holčička je té Norisové. Jak byla zaražená, jak o té malé mluvili v radiu. Jinak si myslím, že Norisová byla na oslavě 40tin toho „gamblera“ a tam otěhotněla. Ale nemyslím si, že jí tam někdo znásilnil. Zase na druhou stranu moc nechápu, proč si nevzala prášek PO. Ale to by nevznikl tento seriál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10089
14.1.21 17:55
@Bubla Bůčková píše:
Nahrávka ti vydrží měsíc, tak to pak můžeš shlédnout po 4 dílech najednou. Já teď ráda koukám na něco každý večer a těším se na další týden, i když to člověk může stáhnout nejspíš na netu. Ve středu třeba nahrávám holky za mřížemi :D

Kde a kdy dávají Holky za mřížemi? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34628
14.1.21 17:56

@mamina2017 Zakladatelka nechce spoilery, ale četla jsem v běžně dostupných českých časopisech typu týdeník televize, že hlavní roli tam bude hrát ten chlapeček, ne ta holčička. A že kojenec, který ty osudy spojí, bude jen jeden. Zajímalo by mě, jestli bude i děj o té holčičce nebo jestli ji přestanou řešit v ději nebo jestli třeba zemře :think:

Nespecifikovali tam tu srdeční vadu, takže divák nemůže posoudit její závažnost. Dnes se většina vad operuje pár měsíců po narození, ne až bude mít dite 10 kg. Na to se čekalo v 80. letech, když jsem se narodila já, taky mám VSV a šla jsem v pěti letech. Kdybych se narodila dnes, jdu v několika měsících a už se ta metoda operace dělá trochu jinak. Srdeční vady bez operace jsou kritické, dítě by skutečně brzy zemřelo, ale po radikální korekci žije normální život.

Jsem trochu zklamana, těšila jsem se, že se bude řešit dítko s VSV, ale ono ne, v casaku je vyloženě napsané, že se těší, až si adoptují chlapečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18874
14.1.21 18:12
@topazio píše:
Kde a kdy dávají Holky za mřížemi? Děkuji.

Cool středa kolem desáté. Zrovna skočila druhá série.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10089
14.1.21 18:13
@Bubla Bůčková píše:
Cool středa kolem desáté. Zrovna skočila druhá série.

Děkuji. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat