slunečník na knorr nanny4

75
12.5.06 20:15

slunečník na knorr nanny4

Ahojky všichni kdo máte knorr nanny. V zimě jsme ho používali s vloženou taškou a navíc nám sluníčko clonil fusak :) , ale teď jezdím tak, že musím kočár táhnout za sebou :twisted: Univerzální slunečníky na profil trubek na podvozku nepasujou (aspoň ne ty co mají tady v obchodech) a nevím jestli vůbec existuje original. Jestli jste někdo řešili stejný problém, dejte vědět pa pa
Garbi a Jakub 7. měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
12.5.06 22:53

Ahoj, mám taky Knorr a já to řešila plenkou přikolíčkovanou na boudičku nebo jsem boudu vzadu odepnula a přetáhla až dopředu dle potřeby.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
12.5.06 23:33

Ahoj,

já mám sice Knorr Nizza, ale když jsem sháněla nánožník, psala jsem přímo na www.depemo.cz a hned mi odpověděli, tak jim zkus také napsat a zeptat se.

ať pořídíš
Vlasinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
15.5.06 08:27

Knorr nizza

Vlasinko a muzu se zeptat jak jsi s kocarkem Knorr nizza spokojena? V cervenci cekam miminko a premyslim, ze bych si ho koupila. A co vsechno krome nanozniku se k nemu musi dokupovat? Díky moc :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
15.5.06 17:29

Je to docela komické, zeptám se a pak si i sama odpovím.....ale aspoň pro ostatní, kdo řeší stejný problém. Manžel sehnal super deštníček - od rakouské firmy A.HABERKORN (dovozce Handy Praha). Je super, s UV filtrem, klipem pro snadne nasazení, dvěma klouby na polohování, jde ho dát na kulatý i placatý, oválný profil trubek (takže na veškeré kočárky :wink: ). A vešli jsme se do 500,– Do depema jsem samozřejmě psala taky, ale napsali mi, že se na nanny original nedělá :(
Garbi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama