Šly byste na kávu s ex?

Anonymní
16.11.19 13:56

Šly byste na kávu s ex?

Ahoj holky, chtěla bych vědět, co byste v mé situaci dělaly vy. Ex mi napsal, že by se mnou rád zašel na kafe. Nerozešli jsme se nějak ve zlém, prý mě rád uvidí a že mu chybím. V žádném případě nechci, aby nás tahle schůzka jakkoli sblížila a zase si spolu něco začali, i když z jeho psaní cítím, že on by to chtěl vrátit zpátky. Jak se chovat, co dělat a nedělat? Chci, abychom zůstali jen přátelé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
16.11.19 14:03

Klidně bych na kafe zašla, proč by ne. :-) Samozřejmě ale musíš chtít ty, že? ;) Na místě bych mu, pokud by se začal bavit o vás dvou a že to chce opět zkusit, řekla, že se sbližovat nechceš a je to. Co bys chtěla poradit víc? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
16.11.19 14:05

Já tehdy nešla. Věděla jsem, že měl zájem a já mu nechtěla dávat falešnou naději.

• Citovat
  • Nahlásit
2628
16.11.19 14:06

Na kafe bych ráda zašla, ostatně se takhle i s některýma ex z času na čas sejdeme. Nepřestali mě zajímat jako lidé a zvlášť, když jsme se rozešli v dobrém. Když bude chtít něco víc než přátelský pokec u kafe, řeknu, že nemám zájem. Jednoduché :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9208
16.11.19 14:11

S ex se občas sejdu, nic na tom není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 14:16

Já ráda půjdu, přes půl roku jsme se neviděli, aspoň se dozvím jak se má a co je u něj nového. Právě z toho mám celkem taky strach, abych mu tim nedala falešnou naději. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
19982
16.11.19 14:31

Dřív jsem chodila, dnes už bych nešla. Mám na to už jiný pohled, je to pro mě taková iluze přátelství. Vztah skončil, každý máme svůj život a nedělá dobrotu to míchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3075
16.11.19 14:36

Když bych neměla svého manžela, byla svobodná, tak i jo. Ale protože vím, že můj mého ex nemusí, neboť nám v začátku vztahu do vztahu ryl, nešla bych. Ikdyž by mě zajímalo jak žije, vím něco jen od známých, tak bych si tím nechtěla zadělávat na nepříjemnosti s manželem. Nezakázal by mi to, ale vím, Že by se mu to nelíbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
16.11.19 14:43
@Anonymní píše:
Já ráda půjdu, přes půl roku jsme se neviděli, aspoň se dozvím jak se má a co je u něj nového. Právě z toho mám celkem taky strach, abych mu tim nedala falešnou naději. :think:

Mela bych to stejne jako ty. Uprimne nevim, o bych delala. Asi bych mu napsala, ze se urcite muzeme sejit, pokud ti tez chybi, tak bych mu napsala treba, ze ho tez rada uvidis ( pokud je to pravda), ale zaroven bych mu nejak diplomaticky naznacila, ze bys nerada zacinala neco vic nez kamaradstvi. Napriklad ze akorat bys nerada, aby to bylo rande, ze to uz je za tebou. Nejak tak, znas ho, tak to napis tak, by to pochopil a neurazil se.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
16.11.19 14:52

Jako nezadaná bych šla. Pokud bych měla nový vztah, nešla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
16.11.19 14:54

Muj manzel se s mym ex docela sedl, maji spolecny zajem, my se rozesli jako kamaradi i jsme byli driv jen kamaradi, kdyz je manzel treba na sluzebce tak se sejdem na sachy, na vino, byli jsme i na vikend na vylete s jeho novou…ale jineho z mych byvalych nesnese, dokonce jsem mu parkrat hlidala malou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 18:42

S ex jsen byla i na vylete, poznala jsem jeho manzelku a je to fajn pani. Nejsme spolu tedy 20 let. U dalsiho ex jsem stale na cerne listine, jeho manzelka si porad mysli, ze mam zajem. To jsme se rozesli pred 15 lety. Tak se obcas sejdeme a doma to nerikame. S ostatnimi nejsem v kontaktu, bydli vsude mozne po cr, jeden snad nekde v australii.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 08:06

My jsme šli a bylo to superrr. Z kávy se stalo víno a z posezení strávená noc :oops: ač jsme to oba nechtěli, že je to za námi, nostalgie byla silnější :lol:. No když jsme oba nezadané, píšeme si občas stále. On je sám, je jsem sama tak je to fajn. Když jsme ve vztahu, tak ne, partnerům to totiž většinou vadí.

• Citovat
  • Nahlásit
25951
17.11.19 08:31

Nešla bych, ale u mě by to bylo moc dramatický a hlavně ex by ani neměl odvahu, něco takovýho chtít. pokud by teda měl zájem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10042
17.11.19 08:35

No, to zalezi.. S nekterym bych asi sla, s nekterym rozhodne ne.
Ale jak se tak znam, sla bych si tam pouze nahnat sebevedomi. Takze radsi nic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat