Smartflex velvet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabi32
Povídálka 47 příspěvků 23.04.18 07:40
Smartflex velvet

Ahoj holky :mavam: chci se zeptat který smarflex velvet je nejlepší jestli jahodový, vanilkový nebo ten mandlový? Nebyla by špatná změna, hlavně ať to chutná, Já měla vždy jen mandlový a všimla jsem si že jich je daleko více :) který je pro vás ten,,top,,? :D jinak uvnitř bude tvarohový krém a jahodový, a pod potahovkou samozrejme máslový..

Reklama

Reakce:

Gabi32
Povídálka 47 příspěvků 23.04.18 10:39
@Gabi32 píše:
Ahoj holky :mavam: chci se zeptat který smarflex velvet je nejlepší jestli jahodový, vanilkový nebo ten mandlový? Nebyla by špatná změna, hlavně ať to chutná, Já měla vždy jen mandlový a všimla jsem si že jich je daleko více :) který je pro vás ten,,top,,? :D jinak uvnitř bude tvarohový krém a jahodový, a pod potahovkou samozrejme máslový..
 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama