Reklama

Kde koupit dortový korpus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

whitechick
Povídálka 45 příspěvků 22.04.18 10:48
Kde koupit dortový korpus

Ahoj vsichni,
Chci se zeptat kde mohu zakoupit dortovy korpus (testo uz upecene). Ne ze bych si ho nezvladla udelat doma, jen nemam formu a nechce se mi ji kvuli jednomu dortu kupovat. Videla jsem ho jednou v supermarketu ale ted to nemohu najit. Nemohla bych ho zakoupit treba v cukrarne? Dekuji

Reklama

Reakce:

anathema
Echt Kelišová 7644 příspěvků 22.04.18 11:08

Mají to snad všude..vím o Albertu, Penny, Tesco atd ;)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 22.04.18 11:09

Supermarket. Ale je to hnus. Co si půjčit formu od někoho z rodiny/přátel/sou­sedky?

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 22.04.18 11:38

Když jsem neměla formu, tak jsem pekla v hrnci ;) ty kupované korpusy jsou pěkný humus

trpaslinka
Extra třída :D 12101 příspěvků 22.04.18 12:06

Udelej doma na plech vice korpusu a pak vyrizni treba podle talire… zbytek muzes dat snist detem jen tak a nebo z toho udelat zakusky.

Monchichik
Závislačka 4184 příspěvků 22.04.18 12:20

Koupit ho můžeš kdekoliv, mají ho všude. Ale je hnusnej, radši si kup formu a upeč ho sama. Forma se ti neztratí, určitě ho nebudeš péct jen 1× v životě :D.

hapolda
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 22.04.18 13:30

Jak uz psaly holky, maji vsude a opravdu neni dobrej. Nalej na plech a vykroj podle talire, velkym nozem prorizni. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama