Kde koupit dortový korpus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
whitechick
Stálice 58 příspěvků 22.04.18 10:48
Kde koupit dortový korpus

Ahoj vsichni,
Chci se zeptat kde mohu zakoupit dortovy korpus (testo uz upecene). Ne ze bych si ho nezvladla udelat doma, jen nemam formu a nechce se mi ji kvuli jednomu dortu kupovat. Videla jsem ho jednou v supermarketu ale ted to nemohu najit. Nemohla bych ho zakoupit treba v cukrarne? Dekuji

Reakce:
anathema
Echt Kelišová 7767 příspěvků 22.04.18 11:08

Mají to snad všude..vím o Albertu, Penny, Tesco atd ;)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 22.04.18 11:09

Supermarket. Ale je to hnus. Co si půjčit formu od někoho z rodiny/přátel/sou­sedky?

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 22.04.18 11:38

Když jsem neměla formu, tak jsem pekla v hrnci ;) ty kupované korpusy jsou pěkný humus

trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 22.04.18 12:06

Udelej doma na plech vice korpusu a pak vyrizni treba podle talire… zbytek muzes dat snist detem jen tak a nebo z toho udelat zakusky.

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 7067 příspěvků 22.04.18 12:20

Koupit ho můžeš kdekoliv, mají ho všude. Ale je hnusnej, radši si kup formu a upeč ho sama. Forma se ti neztratí, určitě ho nebudeš péct jen 1× v životě :D.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 22.04.18 13:30

Jak uz psaly holky, maji vsude a opravdu neni dobrej. Nalej na plech a vykroj podle talire, velkym nozem prorizni. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Články z Expres.cz

Sen o svobodě se rozplynul: Tereza v Pákistánu vyfasovala 8 let a 8 měsíců

Heroinová pašeračka Tereza Hlůšková se po více než roce stráveném v... číst dále >

Čím víc lidí přijde k volbám, tím je to horší, posteskla si Sommerová

Lidi v Česku pálí dobré bydlo! „Příliš jsme zvykli na svobodu, moc si tu... číst dále >