Smoothie recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aklutep7
Povídálka 20 příspěvků 07.12.18 20:01
Smoothie recepty

Ahojky všem :srdce: Musím teď být nějakou dobu na tekuté stravě, poradíte mi nějaký super kombinace ovoce a zeleniny na smoothie? Děkuji za všechny odpovědi :*

Reakce:
Ginella
Kecalka 122 příspěvků 07.12.18 20:47

Jee, k téhle diskuzi se ráda přidám. Taky mě zajímají osvědčené recepty. :)

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 07.12.18 20:59

Já bych se inspirovala v „džus barech“: UGO, Frutisimo a nevím, kdo ještě. Poměr bych vyladila podle své chuti.

aklutep7
Povídálka 20 příspěvků 07.12.18 21:04

Já za posdlení dobou zkoušela : zázvor,jablko, hruška, skořice a trochu citronove stavy, ten byl opravdu výbornej :P ale nejlepší je asi klasika jahudky s mličkem a cukrem :mrgreen:

Ginella
Kecalka 122 příspěvků 07.12.18 21:09
@pedigka píše:
Já bych se inspirovala v „džus barech“: UGO, Frutisimo a nevím, kdo ještě. Poměr bych vyladila podle své chuti.

UGO má výborné smoothie, to už jsem přemýšlela, že to podle toho zkusím. :think:

weyky
Neúnavná pisatelka 19219 příspěvků 64 inzerátů 07.12.18 21:16

Tak já nedávno dělala ananas,kiwi,banán a voda.Nebo ananas,jabko,hroz­nové víno a voda.Pak hrušky,víno,med,chia semínka a voda.Nebo jablko,hruška,mrkev a pomerančový džus.

Macek332
Stálice 70 příspěvků 07.12.18 21:46

Ahojte, ja mam celkom rada tuto kombinaciu (vlastna tvorba): Banan, jablko, predvarena cervena repa, cerstvy spenat, kusok rapikateho celeru, alebo mrkva..podla toho, co mam doma..no a potom este pridam mrazene bobulove ovocie (kupujem si zmes, kde su jahody, cucoriedky, maliny, cernice..), chia semienka a ako tekutinu 100% pomarancovy dzus a trochu vody. Ale dnes som experimentovala a dala som banan, avokado, cervenu repu a mix toho ovocia + pomarancovu stavu. Kvoli avokadu to bolo take hutnejsie, ale prekvapivo sa to dalo zjest :mrgreen:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 07.12.18 22:51
@weyky píše:
Tak já nedávno dělala ananas,kiwi,banán a voda.Nebo ananas,jabko,hroz­nové víno a voda.Pak hrušky,víno,med,chia semínka a voda.Nebo jablko,hruška,mrkev a pomerančový džus.

Tyhle kombinace by mě nenapadly, ale všechny znějí lákavě :palec: .
Můžu se zeptat, proč se tam dává voda? Bylo to příliš husté?

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 07.12.18 23:03

Vy jste mě tak nalákaly, že si to snad začnu doma taky připravovat. Akorát nemám smotie mixér, ale jen tyčový mixér. Je v tom rozdíl?

Když nad tím tak přemýšlím, tak v ugo baru, když napíšou: jablko, tak ho nejdřív odšťavní a dají tam jen jeho šťávu, ale já nemám odšťavňovač, takže rozmixuju oloupané jablko + jiné ovoce a vyleze mi z toho přesnídávka :pankac: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Možná proto se tam přidává voda @weyky . Už mi to došlo :mrgreen: .

murry
Závislačka 3005 příspěvků 08.12.18 08:24

Mam moc rada kremove smoothie.. resim to bud avokadem nebo bananem :)

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 10.12.18 09:38

@aklutep7 projdi si tyhle recepty najdes tam par smoothie receptu ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >