Rychlé recepty bez přípravy, co vaříte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 2716 příspěvků 28.11.18 21:25
Rychlé recepty bez přípravy, co vaříte?

Ahoj holky, jak to děláte, když musíte nečekaně vařit oběd? Já mám maso s výjimkou víkendu zamražené a když mi partner zůstane ve všední dny doma, tak většinou skončíme u různých variací sýrových omáček nebo mac n cheese, protože rozmražení zabere několik hodin. Dneska jsme si objednali pizzu a mně pak bylo zle :cert: tak by mě zajímalo, co vaříte narychlo vy. Podělíte se o recept? Jen prosím ne saláty a jídla z kuskusu apod, to by mi nejedl. Mě zatím napadl jen losos na filety v mrazáku, to by asi rozmrlo rychle :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 28.11.18 21:28

Špagety s kecupem:D obcykle ale tusim, ze budu mit i dalsi den hlad a dam maso rozmrzat:)

Levandulina
Kelišová 5780 příspěvků 18 inzerátů 28.11.18 21:30

Jako rychlovku mám doma v mrazáku filé. A pak konzervy s tuňákem a to dělám s těstovinama.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 28.11.18 21:31

Krémové polévky z toho, co zrovna je, bezmasé rizoto, těstoviny s tunakem, toasty, ale nejvíc frčí bramboraky - jenže mne to nebaví :lol:

zrcadlo
Kelišová 6968 příspěvků 28.11.18 21:37

Máme doma vždycky pesto a kvalitní tvrdý sýr, takže rychlovka špagety s pestem a parmezánem, další rychlovka těstoviny se sušenými rajčaty a slaninou (opéct slaninu, nakrájet do toho sušená rajčata a přilít trochu oleje z nich, pro nás i trochu česneku a promíchat s těstovinama), pak noky se špenátem a nivou (na pánvi, která jde dát i do trouby, podusím listový špenát s česnekem, přidám jednu smetanu a nastrouhanou nivu, pak do toho hodím neuvařené noky a šoupnu to do vyhřáté trouby - noky se v podstatě uvaří v té smetaně a jsou mnohem lepší než uvařené, navíc se nahoře udělá taková krustička). A manžel když je sám doma, tak má rád třeba míchaná vajíčka s kukuřicí (podusí si kukuřici a přihodí vejce, hrozně mu to chutná).

bibie
Kecalka 356 příspěvků 28.11.18 21:41

Omeleta, testoviny s vajickem a sunkou, fazolovy gulas(pripadne burt gulas-ty mam v mrazaku), cocka na kyselo a nejradeji toho lososa dam rovnou z mrazaku uvarit v pare s bramborem, vse je cca do pul hodinky na stole. Maso z mrazaku nerozmrazuji( vetsinou ho zapomenu predem vytahnout), pouze ho pecu dele…a taky mam v mrazaku vzdy zasobu omacky bolognese a vyvar. Jeste varim na rychlovku ruzne zeleninove kremy s krutony, mozarellou. Zeleninu mam taky z mrazaku uz na kosticky.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 28.11.18 21:43

No jo, ja mam jeste rada mrazenou zeleninu s fazolkama opecenou na masle s koprem a s bramborem :lol:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 28.11.18 21:43

Spíše tedy taková jídla děláme k večeři, ale asi by to šlo i jako oběd…

Těstoviny se špenátem a s vajíčkem
Míchaná vajíčka
Dušená zelenina s bramborem a vejcem
Bramboráky Červená čočka s vejcem
Polévky - bramboračka (bez hub - ty by se musely namáčet), zeleninová s nudličkama, dýňová, bílá hrášková, česnečka…
Nejrůznější sladké - palačinky (lze i se špenátem), lívance, pudink, krupicová kaše…

marka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 28.11.18 21:48

Koprovka s vejcem, spenat s volskym okem. Libovolne prilohy. Vajicka na vsechny zpusoby, huste kremove polevky, testoviny s nejakou omackou…
To tak asi nejcasteji kdyz neni cas a doma toho moc neni

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 28.11.18 21:50

@Tichošlápek jak děláš těstoviny s tuňákem? V době krize jsem jen uvařené těstoviny smíchala s obsahem konzervy a to bylo vše :mrgreen: ale u tak mi to vcelku chutnalo. Přidáváš nějakou zeleninu nebo koření? :)

Závislačka 2716 příspěvků 28.11.18 21:51

@bibie napíšeš recept na ten fazolový guláš? to zní dobře a nikdy jsem to neměla :)

Jinak holky díky všem co jste zatím napsaly, už teď se tu sešlo spoustu inspirace :dance:

Uživatel je onlineEemii
Neúnavná pisatelka 17071 příspěvků 28.11.18 21:52

Ja tedy mam zamrazeny kureci rizky i po jednom,takze vyndam potrebny mnozstvi,dam povolit do mikrovlnky,pak soupnu i s pytlikem do misy s teplou vodou a za dvacet - třicet minut muzu varit.

Závislačka 2716 příspěvků 28.11.18 21:53

@zrcadlo tak noky jsem v téhle úpravě ještě nezkoušela. Jak dlouho je pečeš a na kolik? Zní to dobře, asi brzy vyzkouším :palec:

dixi10
Stálice 71 příspěvků 28.11.18 21:54

Já takhle rychle většinou řeším večeře: Těstoviny se smetanovou omáčkou a spenatem, s rajcatovou omáčkou, syrovou omáčkou, s olivacem česnekem a sus. rajčaty, hustou kulajdu, smaženy sýr s hranolkami, vajickovou pomazánku, file nebo rybí prsty s bramborem, pizzu se vším co najdu v lednici, skleněné nudle se zeleninou, bramboraky v troubě :palec:

dixi10
Stálice 71 příspěvků 28.11.18 21:56

@Bandii dotaz nebyl na mě ale super je těstoviny, tunak, vajíčko na tvrdo, rajče, kukuřice, bílý jogurt, sůl, pepř ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >