Kdy začínáte péct na Vánoce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alverita
Povídálka 14 příspěvků 27.11.18 10:47
Kdy začínáte péct na Vánoce?

Kdy pečete letos na Vánoce? Já asi začnu péct o víkendu 8.12. Perníčky o týden později.
Co vy? :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 27.11.18 10:49

Já už mám perníčky upečené a na zbytek se chystám zadělat v průběhu týdne :dance: mám dovolenou, tak mám čas :oops:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 27.11.18 10:49

já asi ještě o víkend později - dřív nestíhám :mrgreen:
Ale já toho zase moc nepeču. Dva plechy perníčků, jeden vanilkových rohlíčků a pak ještě, pokud zbyde nálada, něco ořechovýho.
Jinak u nás stejně nejvíc jedou nepečené - vosí hnízda, rafaella a čokoláda.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8465 příspěvků 27.11.18 10:49

Hned jak v obchodě vyndají krabice s cukrovím, pak už je to přebraný.

lucynka25
Echt Kelišová 7927 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 10:50

@Alverita Ahoj,ja pecu i pro známé a rodinu a abych to vse stihla pecu o prvnim adventnim vikendu ale plnim posedni tyden pred Vanoci.
Nepecene delam posledni vikend.
Letos delam 25kg,tak mam co delat :mrgreen:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 27.11.18 10:51
Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 27.11.18 10:53
@terien píše:
Hned jak v obchodě vyndají krabice s cukrovím, pak už je to přebraný.
:mrgreen: :potlesk:
Annabela11
Závislačka 2589 příspěvků 27.11.18 10:53

@Alverita Letos péct nebudu nikdo to nejí :? A já tak ráda peču.

Annci
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 27.11.18 10:54

Já už jsem perníčky napekla. Schovala. A manžel je snědl, na což jsem přišla předevčírem, takže zas budu péct. Jsem trochu překvapená, protože na perníčky nikdy nebyl, ale co už. Hlavně, že mu chutná.

Jinak začínám až kolem Mikuláše.

kruel
Kecalka 311 příspěvků 27.11.18 10:57

Perníčky po Mikuláši a pak postupně ten zbytek…(u nás teda jen rohlíčky, linecké, košíčky, kuličky)
Já osobně bych třeba nemohla dělat nějaké cukroví už v půlce listopadu, přijde mi že na Vánoce je pak to cukroví staré :poblion: nenabídla bych to ani návštěvě.

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 27.11.18 10:57

Já jsem pekla teď o víkendu linecké, rohlíčky a banánky na manželovy narozky. Zrovna jsme to snědli a říkali jsme si, že to je optimální množství, kdy to ještě baví, chutná a nejíme to jen proto, že to je. Takže letos opravdu málo, ale protože jsem docela v časovém presu, začnu příští víkend.

tosh
Stálice 52 příspěvků 27.11.18 11:05

Na Mikuláše. Nemáte někdo osvědčený recept na vosí hnízda?

cverunka
Závislačka 2647 příspěvků 27.11.18 11:10

Ja péči tak týden před Štědrým dnem. Má ráda, když je to čerstvé. Akorát perníčky dělám trošku dřív. Času dost. Ještě není ani advent.

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 27.11.18 11:15

Uplne prvni se delaji zazvorky, ty uz mely byt hotove :oops: Pak pernicky, ty na Mikulase a vse ostatni chystam postupne, ale kremem plnim vse az tyden pred Vanocema.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18903 příspěvků 27.11.18 11:16

Tento a příští týden budu dělat i s klukama. Už jsou dost velcí, skoro 6 a 9 let, tak budou dělat tentokrát i sami.
Nepečené rumové a kokosové kuličky teď, linecké také teď.
Vykrajované a včelí úly příští týden.
Něco budu mít také od kamarádky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >