Zdobička na perníčky, co je nejlepší?

578
28.11.18 20:03

Zdobička na perníčky

Holky, poraďte co se vám osvědčilo na zdobení perníčků a dětmi? Zkoušela jsem už kde co, ale zatím jsem nenarazila na nic, z čeho by poleva nevytékala horem, spodem, bokem, nebo jinudy a dobře se s ní pracovalo i dětem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7407
28.11.18 20:07
@Pifinka píše:
Holky, poraďte co se vám osvědčilo na zdobení perníčků a dětmi? Zkoušela jsem už kde co, ale zatím jsem nenarazila na nic, z čeho by poleva nevytékala horem, spodem, bokem, nebo jinudy a dobře se s ní pracovalo i dětem ;)

neni to buhvico chutove, ale pro deti se mi osvedcily takove ty zdobící tubicky od dr. Oetkera..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6431
28.11.18 20:08

@Pifinka Tak budu cekat jestli nekdo neco poradi :D . Ja jsem nakonec izolepou olepila kornoutek z pecicho pairu a kdyz zacal blindit vrskem, tak jsem ho vymenila za jiny. Ztraty zdobiciho materialu znacne, ale radost nezmerna a i zdobeni bylo tenke a hezke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
28.11.18 20:08

@pazitka kupuji je také. Mají víc barev a jde to dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2290
28.11.18 20:12

Používám pevný mikrotenový sáček (ideálně modré na zamrazování do mrazničky), nahoře zauzluju (předtím uhladím, aby odešlo co nejvíc vzduchu), dole ustřihnu růžek a pohoda…Nikde to neteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
28.11.18 20:16

Dcera zdobí tubičkama, je to pohodlné, může od toho odbíhat a nemusí nazdobit všecko na jeden zátah. Blbý je, že oproti doma dělaný bílkový polevě tohle na perníčkách tak nedrží a po čase se začně olupovat a opadávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
28.11.18 20:20
@pazitka píše:
neni to buhvico chutove, ale pro deti se mi osvedcily takove ty zdobící tubicky od dr. Oetkera..

taky jsem s dcerkou zdobila tema tubickama, chutove je to teda nic moc,ale pro ní to vždycky kupuju. Já moc na zdobení perníčků nejsem, to mi moc nejde a hlavně mi chybí ta trpělivost. Kolikrát je radsi sníme jen tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8804
28.11.18 20:23

Pro deti taky kupuju tubicky, i kdyz pri pohledu na cenu mi trochu naskakuji pupinky :mrgreen: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7407
28.11.18 20:24
@Tichošlápek píše:
@pazitka kupuji je také. Mají víc barev a jde to dobre.

jj presne - prave je bavi i ty ruzne barvicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
784
28.11.18 20:33

Taky pouzivam pro deti ty tubicky. Ja zdobim sackem z ikee (je to igelitovy sacek, ktery je uzaviratelny, maji ruzne velikosti a prodava se v sekci kuchyni)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8092
28.11.18 20:34

Já jsem si teď koupila zdobící tužku Zelmer, podobnou má i Tescoma, ale dítě to neumáčkne. Jelikož jsem začátečník, za mě super, ale kdo je zvyklý zdobit sáčkem a tenoulince, bude to pro něj,, humpolácké". :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9543
28.11.18 21:04

My používáme toto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
28.11.18 21:07

@Pifinka používáme tužku na zdobení Tescoma. Syn to s ní zvládal už loni, kdy mu bylo 2,5 roku. Letos plánuju dokoupit i trubičky, aby jsme měli víc barev.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5843
29.11.18 11:25

Kupuju zdobici pytlicky a vrsek zagumickuju. Nedriv normalne, pak jeste ohnout a znovu. Vyprsklo mu to vrchem tak trikrat a to zdobime nekolikrat do roka. Ujizdi na perniccich :oops:
Ale chce to fakt poradne zagumickovat.
Ted mame ty barevny tubicky a me to nenadchlo. Klukovi se teda barvy libi, ale kdyz je tam uz malo, tak uz mu to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama