Zkažené arašídové křupky - bude mi něco?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 29.11.18 17:32
Zkažené arašídové křupky

Ahojte, co se může stát s otevřenými arašídovými krupkami? Měli jsme je ve spajzu načaté dost dlouho a dnes jsem dostala chuť, ochutnala a nic jim podle mě nebylo tak jsem je snědla…nicméně při vyhazování sáčku jsme zjistila že se údajně mají sníst do dvou dnů po otevření 8o řešíte tohle nějak? Může mi opravdu něco být z toho? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Eli45
Stálice 99 příspěvků 29.11.18 17:33

Maximalne se ***.. podle me :lol: ja sem je taky kolikrat snedla po delsi dobe ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33472 příspěvků 10 inzerátů 29.11.18 17:47

Jak dlouho? mají se sníst rychle proto, že natahují vody a přestávají být křupavé, samozřejmě, že i nadále jsou zdravotně nezávadné. Špatné by byly, jedině kdyby arašídy na nich žlukly nebo zplesnivěly, což by bylo vidět a projevilo se na chuti. Takže pokud jste nejedli hořké zelené hnusy, nic vám nebude. ;)

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 29.11.18 17:53

@Tiger-lily no dlouho , zapomněla jsme na ně a mohly tam být přes měsíc…křupavé celkem byly, to jsem právě zkoušela, zelené nebyly a hořké bych je asi nesnedla :think:

TMana
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 29.11.18 17:57

Nestane se nic, ale pro jistotu bych sepsal závěť  :mrgreen:

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 29.11.18 18:02

Jinak vyrobené byly na konci září , dva měsíce by měly vydržet v pohodě i když byly načaté ne :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10838 příspěvků 29.11.18 18:25

@Megane 123 úplně v klidu ;)

pannda
Kelišová 6633 příspěvků 33 inzerátů 29.11.18 20:21
:zed:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 29.11.18 20:26
@Megane 123 píše:
Ahojte, co se může stát s otevřenými arašídovými krupkami? Měli jsme je ve spajzu načaté dost dlouho a dnes jsem dostala chuť, ochutnala a nic jim podle mě nebylo tak jsem je snědla…nicméně při vyhazování sáčku jsme zjistila že se údajně mají sníst do dvou dnů po otevření 8o řešíte tohle nějak? Může mi opravdu něco být z toho? :think:
:roll:

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 29.11.18 21:29

@pannda @Bandii děkuji, vaše komentáře mi velice pomohly, opravdu užitečné rady ;)

atominnka
Generální žvanilka 21763 příspěvků 29.11.18 22:54

Sim tě… maximálně to pujde ven horem nebo spodem. Pokud chutnaly ok, tak ani to ne s největší pravděpodobností

Bandii
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 29.11.18 23:12
@Megane 123 píše:
@pannda @Bandii děkuji, vaše komentáře mi velice pomohly, opravdu užitečné rady ;)

Na blbou otázku… Sorry jako :nevim:

stinga
Závislačka 4377 příspěvků 3 inzeráty 29.11.18 23:19
@TMana píše:
Nestane se nic, ale pro jistotu bych sepsal závěť :mrgreen:
:potlesk: :mrgreen:

-Evka-
Závislačka 3727 příspěvků 30.11.18 05:46

Asi by bylo nečíst sáček ;-) . U nás tak dlouho nezůstanou otevřené (máme doma křupkožrouty a bramburkožrouty), ale kdysi jsme dostali na návštěvě křupky dlouho otevřené z vlhké chalupy, tak prostě byly navlhlé a načichlé tou chalupou. Moc jsme si jich nedali, ale nic nám nebylo.
U nás občas zůstanou delší dobu otevřené brambůrky (na chalupě) a je tam fakt cítit, že nejsou tak křupavé. Jde to poznat i v uzavřeném pytlíku, pokud je máme tak dlouho (jde ale o týdny, ne dny).

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 30.11.18 11:39

@Bandii otázka mi přijde úplně normální, nejsem vševěd a opravdu jsme nevěděla co se může stát s arasidama když zůstanou dlouho načaté. Zase jsem o něco chytřejší :roll: ..když ti přijde otázka blba tak se nevyjadřuj. Tvůj smajlík jako odpověď asi nikdy nikomu nepomůže.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >