Smrad v místnosti

Anonymní
11.11.20 00:14

Smrad v místnosti

V místnosti, kde máme skříň s oblecenim a pár krabic s vyrazeným oblečením, to začalo smrdět. Je to divný smrad, netypický pro oblečení. Nic nového jsme tam nedali a je to tam až teď. Včera to podle mě nebylo, nejspíš ani rano. Spíš až večer. Od čeho by to mohlo být? Teď už nemám sílu to řešit, ale zítra budu muset asi všechno vyhazet. Je toho fakt dost a fakt nemám čas.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5706
11.11.20 01:02

Tak smrdi ty krabice, ne? Myslim ten obal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
11.11.20 02:20

Třeba mrtvá myš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8875
11.11.20 06:25

Nemohlo tam něco zplesnivet? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 07:01
@jannina1 píše:
Tak smrdi ty krabice, ne? Myslim ten obal…

Ty krabice tam jsou roky. Nikdy tam nic nesmrdelo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 07:02
@jezz1e píše:
Třeba mrtvá myš.

Je to v patře. To se mi moc nezdá. Tak hnusně to nesmrdí. Nevím, jak to popsat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 07:05
@Jahudka82 píše:
Nemohlo tam něco zplesnivet? :think:

To vůbec nevím, co. Je tam oblečení aktuální, starší i nové. Krabice hraček. Najednou je to divny. Nic nového jsem tam nedala. A vlastně nevím, jak smrdí plíseň?

• Citovat
  • Nahlásit
1058
11.11.20 07:17

Nemohlo tam dítě „uklidit“ třeba nějaké jídlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 08:32
@magratka píše:
Nemohlo tam dítě „uklidit“ třeba nějaké jídlo?

Tak mě to napadlo, ale máme teď online výuku, tak se zeptám pak. Moc se mi to nezdá. Tam jídlo opravdu nenosime.

• Citovat
  • Nahlásit
532
11.11.20 09:13

Nemas tu skrin jako uschovnu vanocnich darku? Ja dnes rano rozlouskla zahadu smradu u nas, pac to neni mozny, zejo, kdyz tam mam jen schovanych par hracek. A uplne jsem zapomnela na suseny plice pro tchanovic psa :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 09:20
@VilaAnalka píše:
Nemas tu skrin jako uschovnu vanocnich darku? Ja dnes rano rozlouskla zahadu smradu u nas, pac to neni mozny, zejo, kdyz tam mam jen schovanych par hracek. A uplne jsem zapomnela na suseny plice pro tchanovic psa :zed:

Právě že nemám. Nedala jsem tam nic nového. Poslední, co jsem tam dala, bylo před měsícem - oblečení od kamarádky. Doteď nic. Větrám a pořád si říkám, čím to je. Všechno vynosit - to nemám kam. Hlavně potřebujeme dělat teď úkoly - obě děti. Nechce se mi to dohánět večer. Je toho strašně moc.

• Citovat
  • Nahlásit
756
11.11.20 09:22

Hele at si decka udelaj ukoly samy a ty jim je jen zkontroluj a mezitim cast pokoje po casti pokoje proste projit a zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
11.11.20 11:12

Jsem zvědavá, co zjistíš.
Smrad jako zatuchlina nebo plíseň? Nebo vlhkost? Možná uskladnění ne tak docela dobře suchého oblečení?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 11:31
@Rachel_cz píše:
Jsem zvědavá, co zjistíš.
Smrad jako zatuchlina nebo plíseň? Nebo vlhkost? Možná uskladnění ne tak docela dobře suchého oblečení?!

Taky jsem zvědavá. Jako po x letech, kdy to tam normálně mám, začne najednou něco smrdět. Prostě nechápu. Něco jsem vynosila. Jako je tam toho hodně, ale i tak mi to přijde divný.

• Citovat
  • Nahlásit
9292
11.11.20 11:43
@Anonymní píše:
Právě že nemám. Nedala jsem tam nic nového. Poslední, co jsem tam dala, bylo před měsícem - oblečení od kamarádky. Doteď nic. Větrám a pořád si říkám, čím to je. Všechno vynosit - to nemám kam. Hlavně potřebujeme dělat teď úkoly - obě děti. Nechce se mi to dohánět večer. Je toho strašně moc.

No. Vidíš. Oblečení od kamarádky. Zaparovalo se to tak dlouho, až se to teď projevilo.
Takze vytrid to oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama