Kde u vás v bytě spí návštěvy?

198
10.11.20 18:22

Kde u vás v bytě spí návštěvy?

Ahoj holky, pro někoho možná zvláštní dotaz :))

Koupili jsme s mužem byt, 70metrů čtverečních plus terasa, nic velkého, rádi bychom dvě děti, sama jsem vyrůstala v malém bytě, od 20ti let jsem žila v garsonce, pro mě je to obří bydlení :)) Teď řeším, kde budou spát případné návštěvy - sem tam přátelé z jiného města, rodina, která také žije v jiném městě… Určitě u nás nebude přespávat někdo každý víkend, ale sem tam nějaký pár…

Moje představa byla rozkládací gauč v obýváku, už jsme i takový vybrali.. Ale zajímá mě, jak přespávání řešíte vy?

Když spíme u přátel, tak všichni z našich nejlepších přátel mají domy a byt pro hosty, tak nemáme srovnání…

Díky za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24220
10.11.20 18:26

Máme zatím volný jeden dětský pokojík (děti ho používají jako hernu, ale je tam postel) tak návštěva může přespat tam. Pokud je tu víc lidí, tak v obýváku na gauči. Výhoda je, že si do toho pokojíčku dávají vždy věci. Až budou mít děti pokojíčky rozdělené, tak budou muset spát návštěvy v obýváku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6145
10.11.20 18:29

K nám vždy jezdila početná rodina a ač veliký barák, tak spali všude, i po zemi :mrgreen: aneb ubytuj 15+ lidí…
U nás má manžel pracovnu a v ní postel, takže když nepracuje, spí návštěva tam. Pak máme rozkládací gauč a teď budou mít děti v pokoji postele s přistýlkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1053

U nás by se dalo v obýváku na rozkládacím gauči. :palec: Je obrovský a vešli by se tam až 4 lidi. Ale naše návštěvy odchází vždy spát domů. :mrgreen: U mamky se to také řešilo gaucem a děti s náma v pokojíku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979

Zatim nemame deti, takze detsky pokoj je pracovna a mame jeden rozkladaci gauc tam, druhy rozkladaci mame v obyvaku. Ale jinak se to da resit i takovymi temi skladacimi matracemi, nejsou nijak drahe a nekam uklidit se urcite daji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
10.11.20 18:30
@Aspera píše:
Máme zatím volný jeden dětský pokojík (děti ho používají jako hernu, ale je tam postel) tak návštěva může přespat tam. Pokud je tu víc lidí, tak v obýváku na gauči. Výhoda je, že si do toho pokojíčku dávají vždy věci. Až budou mít děti pokojíčky rozdělené, tak budou muset spát návštěvy v obýváku.

Děkuji za reakci, nejprve jsme to tak měli taky vymyšlené, ale pokojík je dost malý, takže by se tam dvě lůžka nevešly… Takže to bude sloužit na věci a návštěva přespí v obýváku jako u Vás :)) hold budu rovnou servírovat z kuchyně (spojená s obývákem) snídani do postele :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19612
10.11.20 18:31

Záleží kolik lidi prijede :D kdyz jeden, tak uvolni postel syn a spi u nas. Kdyz 2, tak mam takovou vysokou matraci pro hosty, ze ji rozlozim na zem, kdyz přijede lidi vic, tak matrace, synovo postel, gauc (i kdyz ten jenom kdyz je fakt nutnost, neni moc pohodlný). Kdyz uz nas byli pritelovo rodice, tak sme jm přenechali nasi postel, mamka ma spatna zada a z matrace by se nezvedla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Ideálně v blízkém hotelu. Jinak máme nouzovou nafukovací matraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159

My bydlime v garsonce, navstevy spi, kde se da :mrgreen:… ja moc nevim, kde jinde by meli spat? Pises velikost bytu, ale ne dispozice…takze nevim, jestli ted mate jeste pokoj navic, kdyz nejsou deti..jestli ti prijde gauc nic moc, tak jim vzdy muzete nabidnout loznici, ze na gauc pujdete vy, ale s tim nikdo normalni nebude souhlasit…a buh vi, kdy se zas budou lidi moct navstevovat, takze mate hromadu casu si to promyslet :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22843
10.11.20 18:32

Aktualne si navsteva u nektereho z deti v posteli (a dite s nami, nebi scuknu dve deti na jednu postel) nebo na nafukovaci matraci.
K dispozici je i stary rozhrkany rozkladaci gauc v obyvaku pro pripad nouze. Ale kdo se s nim ma mordovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19612
10.11.20 18:33

@Lelio k našim jezdi kamaradi z druheho konce republiky, sice maj dum, ale ne o moc vetsi nez nas byt. No hoste si uz vezou svoje spacaky a karimatky, loni 2 lidi spali dokonce venku na terase, zbytek poskladany v obyvaku na zemi :mrgreen: neni sance ulozit 20 lidi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 18:34

Máme byt 3+1,když přijede návštěva spí většinou v ložnici (samozřejmě vše mají převléknuté)chci aby měli soukromí. My spíme v obýváku na gauči. Rano alespoň můžu v klidu připravit snídani aniž bych se bála, že budu někoho budit.

• Citovat
  • Nahlásit
198

Samozřejmě vždycky se návštěvě nabídne ložnice, ale ta jí odmítne a spí kde se dá… Zajímalo mě to, jestli i návštěvy spávají v obýváku, tak to jste mě potěšili… My už bohužel žádné jiné místo pro dvoulůžko nemáme… Takže budou spát prostě v obýváku :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24220
@Bajina.P píše:
Děkuji za reakci, nejprve jsme to tak měli taky vymyšlené, ale pokojík je dost malý, takže by se tam dvě lůžka nevešly… Takže to bude sloužit na věci a návštěva přespí v obýváku jako u Vás :)) hold budu rovnou servírovat z kuchyně (spojená s obývákem) snídani do postele :))

Ono to půjde neboj. Dokud jsem bydlela u našich, tak tam nebyl ani ten obývák volný - spali v něm naši. Návštěvy spaly buď u mě v pokoji nebo v obýváku na druhém gauči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
@Kriss Tina píše:
@Lelio k našim jezdi kamaradi z druheho konce republiky, sice maj dum, ale ne o moc vetsi nez nas byt. No hoste si uz vezou svoje spacaky a karimatky, loni 2 lidi spali dokonce venku na terase, zbytek poskladany v obyvaku na zemi :mrgreen: neni sance ulozit 20 lidi :lol:

wow 20 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama